logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Na Straż Miejską można liczyć. Przekonała się o tym kobieta w ciąży [WIDEO]

09.02.2017 14:17
A A A
Zdjęcie do artykułu Na Straż Miejską można liczyć. Przekonała się o tym kobieta w ciąży [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Minusowe temperatury często powodują problemy z samochodami, a najczęstszy z nich to rozładowanie akumulatora. Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w takim przypadku wystarczy zadzwonić po Straż Miejską, która posiada odpowiedni sprzęt i pomaga „odpalić” auto.

Oczywiście czasami wystarczy poprosić o pomoc przejeżdżających obok kierowców, jednak dosyć często nie reagują na prośby i są obojętni na problemy innych.

Wczoraj w nocy na jednej z ulic, kobieta w zaawansowanej ciąży około dwóch godzin czekała na mrozie na życzliwą osobę, która pomoże uruchomić jej samochód. Niestety żaden z kierowców nie wykazał się dobrą wolą i zwykłą ludzką życzliwością. Dzwoniąc po taksówkę kobieta usłyszała, że musi poczekać około 1,5 godziny. Kobieta zadzwoniła w końcu po Straż Miejską, która przyjechała i pomogła „odpalić” samochód.

Przypominamy, że właśnie do funkcjonariuszy Straży Miejskiej możemy zwrócić się z prośbą o taką pomoc. Kobieta, której funkcjonariusze udzielili pomocy, serdecznie podziękowała za wybawienie jej, z jakby nie było, całkiem sporego kłopotu.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności