logo iszczecinek.pl

Polecamy Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

NA SPRZEDAŻ. Bliźniak przy Czaplineckiej

04.02.2018 23:02
A A A
Zdjęcie do artykułu NA SPRZEDAŻ. Bliźniak przy Czaplineckiej
fot. pgn.szczecinek.pl

Pomorska Giełda Nieruchomości proponuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu domów jednorodzinnych – Szczecinek, ul. Czaplinecka.

Dom o pow. całkowitej ok. 121 m2, w całości podpiwniczony, składający się z 6 pokoi, kuchni, łazienki z wc, osobnego wc, dwóch przedpokoi, werandy, ganku, balkonu i tarasu.

Media: woda, kanalizacja, prąd i gaz znajdują się w budynku.

Ogrzewanie: własne gazowe (piec gazowy dwu-funkcyjny znajduje się w łazience) i etażowe (piec c.o. znajduje się w piwnicy).

Działka o pow. 378 m2, częściowo porośnięta trawą, z nasadzeniami drzew ozdobnych i owocowych, częściowo wykorzystywana jako ogródek warzywny. 

Podjazd o nawierzchni betonowej.

Na działce znajduje się także szklarnia oraz garaż o pow. ok. 20 m2 z pomieszczeniem gospodarczym na piętrze o pow. ok. 20 m2.

W pobliżu nieruchomości znajdują się: sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKP i PKS, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, basen, park miejski, jezioro Trzesiecko.

Cena 369 000 zł.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty:

  • pod linkiem http://pgn.szczecinek.pl/oferta/blizniak-z-garazem-na-ul-czaplineckiej/ ,
  • w biurze PGN w Szczecinku przy ulicy Wyszyńskiego 14/U1 (na schodkach)
  • lub pod numerem telefonu 535 188 880

- MATERIAŁ PROMOCYJNY -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności