logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Na Ranczu Panderossa powstał pierwszy w Polsce GLAMPING w namiocie sferycznym!

06.07.2018 22:11
A A A
Zdjęcie do artykułu Na Ranczu Panderossa powstał pierwszy w Polsce GLAMPING w namiocie sferycznym!
fot. Ranczo Panderossa

Ranczo Panderossa położone jest w środku lasu na Pojezierzu Drawskim w Gwdzie Wielkiej koło Szczecinka.  Ośrodek mieści się na terenie 30 ha łąk i lasów z bezpośrednim dostępem do Jeziora Wielimie oraz własną plażą. Okalają go piękne tereny z bogactwem ptaków wodnych, na czele z czaplą siwą i kormoranami. Obfitość zwierzyny i runa leśnego, jelenie, sarny czy zające spotkać można podczas niemal każdego spaceru, niezależnie od pory dnia. Przez jezioro przepływa rzeka Gwda, która stanowi nie lada atrakcję dla amatorów organizowanych przez nas spływów kajakowych. Dodatkowym atutem jest bliskość Szczecinka, który może pochwalić się licznymi walorami turystyczno-sportowymi. Również sąsiedztwo Białego Boru czy Bornego Sulinowa gwarantuje dodatkowe atrakcje dla turystów odwiedzających ten rejon.

Nasi goście mogą liczyć także na wyjątkowy bezpośredni kontakt ze zwierzętami zamieszkującymi znajdujące się na terenie ośrodka mini zoo, w którym z roku na rok przybywa coraz więcej zwierząt. Wraz z nami mieszkają tu kury, króliki, owce, koziołki, kucyki oraz kangury.

Naszych wczasowiczów czeka także wiele innych atrakcji - zaczynając od strefy wypoczynku, placu zabaw dla dzieci, boiska sportowego, basenu ogrodowego, wypożyczalni rowerów, sprzętu wodnego, a kończąc na Natural Spa.  Osobom zainteresowanym sportami wodnymi proponujemy naukę  pływania na widnsurfingu pod nadzorem instruktora.

Ranczo Panderossa to również wspaniałe miejsce na organizację imprez okolicznościowych w pięknej sali urządzonej w stylu rustykalnym, a także w plenerze przy grillu czy ognisku.

Już od kilku lat Panderossa zmienia się, a właściciel Filip Kiedel poszukuje coraz to bardziej innowacyjnych i nietypowych atrakcji, które uprzyjemnią gościom pobyt.

I tak w czerwcu tego roku ruszył pierwszy w Polsce glamping w namiocie sferycznym, czyli 50 m apartament z kominkiem, pięknym widokiem na jezioro i pola, z możliwością relaksu pod gołym niebem w bali ogrodowej (saunie mokrej).

 

Wiele osób przybywa na plaże z samochodem pełnym kempingowych niezbędnych drobiazgów, który dla najodważniejszych wśród nas działa świetnie. Ale dla wielu zimna twarda ziemia, owinięta w worek, nie wydaje się kusząca. Tak więc jeśli kemping brzmi trochę hardkorowo, możesz spróbować glamping w tym roku!

Już dziś zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z tej wyjątkowej formy wypoczynku. Wkrótce bowiem powstaną kolejne namioty, także eventowe. Glamping, czyli luksusowe biwakowanie w przestronnym, klimatyzowanym pomieszczeniu z własną kuchnią oraz łazienką to stosunkowo młode zjawisko w pejzażu branży turystycznej.

Producentem i dystrybutorem tego rodzaju namiotów sferycznych jest polska firma Polidomes International z halą produkcyjną w Świebodzinie. Młody i ambitny zespół sferycznych passionatów, który już od 8 lat produkuje konstrukcje geodezyjne na całym świecie w USA, Azji, Afryce i Europie. 

Jeśli masz słabość do wygodnego łóżka ze świeżą pościelą, aby utonąć w niej na koniec długiego ciężkiego dnia w odpoczynku, to nie jesteś sam. Obietnica świeżego powietrza i łatwiejszego życia przyciąga wielu kempingowiczów, ale nie wszystkich. Zwykle  zdania odnośnie takiej formy wypoczynku są podzielone. Jeden człowiek chce po prostu kempingu, podczas gdy inny chce komfortu. A co, jeśli można dostać oba? Odpowiedzią na to pytanie jest właśnie glamping. To przestrzeń i swoboda ze smakiem outdoors. Nocy pod gwiazdami, ale z kuchnią, sofami czy kominkiem, który ogrzeje, gdy nadejdą zimne noce.

Żadnego kompromisu między CZASem DLA RODZINY a KOMFORTem.

Rezerwacje, kontakt:

[email protected]

http://www.panderossa.pl

facebook: /ranczopanderossa

telefony: +48 575 422 227 , +48 94 375 71 01

 

- MATERIAŁ PARTNERA -

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności