logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

Na lotnisko własnym samochodem - dlaczego warto?

20.02.2017 11:44
A A A
Zdjęcie do artykułu Na lotnisko własnym samochodem - dlaczego warto?
fot. archiwum

Wiele osób przed wakacyjnym, czy biznesowym wyjazdem zastanawia się jak najlepiej i najwygodniej dojechać na lotnisko. My ze swojej strony pragniemy poradzić Ci dojazd tam swoim samochodem, bo jest to najszybsza i bardzo wygodna opcja, a po powrocie będziesz mógł od razu bez czekania dostać się do miejsca zamieszkania. Jak to możliwe? 

Parking przy lotnisku

Jest to rozwiązanie, które wybierane jest porzez coraz większe rzesze ludzi podróżujących samolotami. Dzięki temu, że na parkingu nieopodal lotniska możesz zostawić swoje auto, to nie musisz być zdany na komunikację miejską, czy taksówki. Co więcej, po powrocie po prostu udajesz się na https://orangeparking.pl/, odbierasz swój pojazd i udajesz się do domu. Nie musisz oczekiwań na taksówkę, czy też jechać z walizkami autobusem. 

Jeśli parking jest oddalony od lotniska, to jak dostanę się na płytę startową? Otóż parkingi oferują całkowicie bezpłatny transfer na lotnisko więc na pewno nie zostaniesz zostawiony samemu sobie po odstawieniu auta. 

Czy to bezpieczne? 

Jak najbardziej tak i w żadnym wypadku nie musisz się obawiać o swój samochód. Parking jest całą dobę strzeżony i ochraniany przez profesjonalną firmę ochroniarską. Wszystko jest monitorowane i możesz być zdecydowanie spokojny, bowiem po powrocie Twoje auto będzie w nienaruszonym stanie dokładni w tym miejscu, gdzie go zostawiłeś. 

Warto również podkreślić, że parkingi oferują niezwykle atrakcyjne ceny za postój i nie trzeba się obawiać, że koszty za parking bardzo mocno nadwyrężą Twój budżet. Tutaj kupujesz przede wszystkim wygodę, bowiem możesz od razu po wyjściu z samolotu wsiąść do swojego auta i udać się nim do domu. 

Bez angażowania innych osób

Wiele osób często jedzie własnym samochodem na lotnisko, ale zabiera ze sobą kolegę, który tym autem będzie potem wracał. Teraz już nie ma potrzeby, aby kogokolwiek angażować, bo pojazd może zostać bezpiecznie pozostawiony na parkingu strzeżonym w pobliżu lotniska. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, warto jest sprawdzić strony www oraz oferty parkingów, które są w okolicy Twojego lotniska. Będziesz zaskoczony różnymi opcjami oraz stosunkowo atrakcyjnymi cenami za postój pojazdów. 

Jak widzisz, jest to znacznie łatwiejsza i przede wszystkim wygodniejsza opcja, aniżeli poruszanie się komunikacją miejską, tym bardziej, że po locie pojawia się zmęczenie. Dodatkowo, rzadko zdarza się, by przystanek autobusowy był ulokowany bardzo blisko domu, czy bloku. Perspektywa marszu z walizkami na pewno nie zachęca, prawda? 

 

Artykuł powstał przy współpracy z orangeparking.pl

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności