logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Na dniach otworzą Trzesiecką [WIDEO]

18.11.2018 12:00
A A A
Zdjęcie do artykułu Na dniach otworzą Trzesiecką [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Do 23 listopada, czyli do najbliższego piątku, oddana do użytku powinna zostać ulica Trzesiecka, która przez kilka ostatnich miesięcy była przebudowywana. Inwestycja realizowana jest z małym poślizgiem, który spowodowały dodatkowe prace jakie trzeba było wykonać w trakcie inwestycji.

Dziś 2,4-kilometrowy odcinek ul. Trzesieckiej i część ul. Kościuszki jest już praktycznie gotowy. W tych dniach drogowcy prowadzili ostatnie prace wykończeniowe. Droga została już także oznakowana. Oficjalnie z drogi nie można jeszcze korzystać o czym informują ustawione znaki zakazu. Pomimo tego kierowcy już od kilku tygodni regularnie z niej korzystają.

Przebudowa ul. Trzesieckiej realizowana jest na zlecenie Powiatu Szczecineckiego. Prace pochłoną blisko 7 mln zł. Samorząd na realizację inwestycji otrzymał 3 mln zł dofinansowania. W kosztach przedsięwzięcia partycypuje również Miasto Szczecinek, które dołożyło 1,5 mln złotych.

ul. Trzesiecka dziś

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności