logo iszczecinek.pl

Polecamy Ile zarabiają nauczyciele w Szczecinku? BORNE SULINOWO. Pożar w ośrodku wypoczynkowym Kontrola nad kominami! Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Myślicie o zakupie domu zlokalizowanego w Szczecinku? Jeśli tak to zapraszamy Was do zapoznania się z tą doskonałą ofertą.

11.07.2018 11:18
A A A
Zdjęcie do artykułu Myślicie o zakupie domu zlokalizowanego w Szczecinku? Jeśli tak to zapraszamy Was do zapoznania się z tą doskonałą ofertą.
fot. Metrohouse

Myślicie o zakupie domu zlokalizowanego w Szczecinku? Jeśli tak to zapraszamy Was do zapoznania się z tą doskonałą ofertą.

Dom ma powierzchnię 168,3 m2 i położony jest na działce o pow. 1223 m2 graniczącej z lasem.

Nieruchomość składa się z salonu z kominkiem i dużym tarasem, 4 przestronnych pokoi, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki z narożną wanną i toalety.

W piwnicy domu znajduje się wydzielona garderoba, pralnia i gabinet.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń jest idealnie dostosowany dla potrzeb całej rodziny. Dom wyposażony jest również w podziemny garaż. Teren wokół domu jest ogrodzony i obsadzony licznymi na-sadzeniami. W nieruchomości zainstalowany jest alarm i monitoring.

Cena ofertowa 598.000 zł

Szczegóły i więcej zdjęć znajdziecie na https://metrohouse.pl/nieruchomosc/COPA822/nieruchomosc-na-sprzedaz-dom-szczecinecki-szczecinek-gm-

Jeśli dysponujecie mieszkaniem o powierzchni min. 100 m2, ale marzycie o własnym domku z kawałkiem działki i zainteresowała Was ta oferta, skontaktujcie się z nami.

Doradca ds. nieruchomości

Grzegorz Krajewski

tel. 734 108 442

https://metrohouse.pl/grzegorz-krajewski

- MATERIAŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności