logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Można bezpłatnie sprawdzić hamulce i ustawienie świateł w samochodzie

24.10.2018 20:13
A A A
Zdjęcie do artykułu Można bezpłatnie sprawdzić hamulce i ustawienie świateł w samochodzie
fot. iszczecinek.pl

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników dróg Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku objęła patronatem akcję organizowaną przez KM Usługi sp. z o.o. W ramach tego użytkownicy pojazdów mogą nieodpłatnie sprawdzić prawidłowość ustawienia świateł oraz skontrolować układ hamulcowy w swoich pojazdach.

Akcja „Sprawdź światła i hamulce przed zimą” trwa do 31 października br.  Kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić stan i ustawienie świateł oraz skontrolować  efektywności hamowania i stan hamulców w swoich pojazdach.

Działania mają za zadanie zwrócić uwagę użytkowników na stan oświetlenia i hamulców w ich pojazdach, w szczególności mając na uwadze obecne warunki drogowe, kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne warunki atmosferyczne.

Pojazdy będzie można sprawdzić w godzinach otwarcia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów zlokalizowanej przy ulicy Cieślaka 4 w Szczecinku - baza Komunikacji Miejskiej, od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 - 17.00 oraz w soboty w godz. 09.00 - 13.00.

Policjanci zaznaczają, że prawidłowe funkcjonowanie tych elementów wyposażenia samochodu poprawia bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.

KPP Szczecinek

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności