logo iszczecinek.pl

Polecamy Uciekali oplem przed policją. Kierowca zostawił pasażerów i zbiegł Kamil Kiljanek i Antoni Biedziuk zwycięzcami Grand Prix Szczecinka 2018 Kłęby czarnego dymu nad miastem. Na terenie działek płonęły opony i altanka [WIDEO] Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Motocykliści rozpoczynają sezon. W planach poświęcenie motocykli, parada, stump i pomoc Alicji

23.04.2015 19:34
A A A
Zdjęcie do artykułu Motocykliści rozpoczynają sezon. W planach poświęcenie motocykli, parada, stump i pomoc Alicji
fot. iszczecinek.pl / rozpoczęcie sezonu 2014

Patrząc po ilości motocykli poruszających się po naszych drogach można uznać, że sezon motocyklowy już dawno się rozpoczął, ale to oficjalne rozpoczęcie zaplanowano dopiero na najbliższą sobotę. Motocykliści z Ole Karter Klub Szczecinek wspólnie z Szczecinecką Grupą Motocyklową w sobotę oficjalnie otworzą sezon motocyklowy 2015.

Tradycyjnie już otwarcie sezonu rozpocznie się o godz. 13 mszą świętą w kościele pw. św. Krzysztofa. Tam też nastąpi poświęcenie motocykli. Następnie motocykliści przejadą w paradzie pod szczecinecki ratusz, gdzie zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie. Spod ratusza grupa przejedzie na plac Kamińskiego. Tam grupa z Wałcza zaprezentuje stunt, czyli akrobacje na motocyklach.

Kolejnym etapem będzie przejazd na Świątki pod dom klubowy Ole Karter gdzie przygotowano wiele atrakcji dla wszystkich. Nie zabraknie wspólnej zabawy, grilla i planowania nadchodzącego sezonu motocyklowego.

Przy okazji otwarcia sezonu motocykliści postanowili pomóc 20-letniej mieszkance Szczecinka, która uległa wypadkowi i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności