logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

Mocarze Gospodarcze Powiatu Szczecineckiego 2017 rozdane

14.04.2018 09:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Mocarze Gospodarcze Powiatu Szczecineckiego 2017 rozdane
fot. iszczecinek.pl

To był kolejny niezapomniany, pełen emocji wieczór. W piątek, w kinie Wolność odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek laureatom 14 edycji Mocarzy Gospodarczych Powiatu Szczecineckiego. Konkurs ten na dobre wpisał się w kalendarz imprez naszego powiatu. Dobrze jest znany przedsiębiorcom, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem firm, ludzi, którzy właśnie prowadząc własną działalność realizują się zawodowo.

Celem konkursu jest uhonorowanie firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy, uhonorowanie osoby, która w sposób ponadprzeciętny wpłynęła w 2015 roku na rozwój gospodarczy powiatu,  promocja rozwoju gospodarczego powiatu szczecineckiego, uhonorowanie osoby, która swoimi działaniami i zaangażowaniem w sferze pozagospodarczej wpłynęła na rozwój powiatu szczecineckiego oraz przyczyniła się do jego promocji oraz uhonorowanie wydarzenia, które w sferze pozagospodarczej sposób szczególny przyczyniło się do promocji powiatu szczecineckiego.

Laureaci XIV konkursu

W kategorii Udany Debiut laureatem został Mr. Y’s Room, którego pomysłodawcą jest Mateusz Kaźmierczak. Wyróznienie w tej kategorii trafiło do agencji turystycznej Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz.

Przedsięwzięciem Inwestycyjnym Roku w kategorii „mikro i mały inwestor” ogłoszono remont, rozbudowę i doposażenie Rancza Panderossa. W kategorii „średni i duży inwestor” nagroda trafiła do Hospicjum Stacjonarnego w Szczecinku, za którą statuetkę odebrał ks. Marek Kowalewski, prezes Stowarzyszenia Hospicjum Domowe im. Św. Franciszka z Asyżu.

W kategorii Najlepszy Produkt Roku, w podkategorii „Produkt Spożywczy” nagrodzono Marziali Caffe i Barattolo Bistrot. Wyróżnienie w tej kategorii trafiło do Oregano Burger. W podkategorii „Produkt Technologiczny” nagrodzono linię do bryketowania i pelletowania Zakładu mechanicznego ADMET, a w podkategorii „Produkt Turystyczny i inne” nagrodę otrzymał Maciej Kaźmierczak i Escape Room. Wyróżnienie trafiło do Karoliny Brach i jej Centrum Weterynaryjnego Max-Wet.

Najlepszym Podmiotem Działającym w Usługach okazało się Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Vimet” Jarosław Zwolan. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał Gabinet Funkcjonalnej Rehabilitacji Ortopedycznej Wojciech Jakimiec.

Gospodarczą Osobowością Roku został Adolf Dziekiewicz, założyciel i właściciel Zakładu Mechanicznego ADMET, który funkcjonuje w Szczecinku od 1969 roku.

W kategorii Pozagospodarcze Wydarzenie Roku zwycięskim wydarzeniem okazał się Europejski Mały Festiwal Filmowy "Integracja Ty i Ja". Wyróżnienie w tej kategorii otrzymały zawody wędkarskie Savage Gear Trophy, organizowane przez SzLOT.

Pozagospodarczą Osobowością Roku 2017 decyzją kapituły wybrany został ks. Marek Kowalewski.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności