logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Młoda duchem, młoda ciałem, młoda na twarzy

15.02.2019 12:15
A A A
Zdjęcie do artykułu Młoda duchem, młoda ciałem, młoda na twarzy
fot. Atelier Piękna Motyli Dotyk

Wodór jest elementem wody. Woda jest źródłem życia. Terapia wodorem to wspomaganie natury w celu odmłodzenia Twojej twarzy. Jest to światowej klasy zaawansowana technologia. Jest już dostępna w Szczecinku.

Zabieg jest jednocześnie relaksacyjny. W dotyku jak delikatny masaż skóry. To sama przyjemność, a do tego nasza cera młodnieje w oczach. Skóra zostaje wsparta wodorem od pierwszych sekund. Całość jest widoczna równo z chwilą końca zabiegu! To po prostu działa.

Pierwsze kobiety już skorzystały. Są zadowolone. Oto opinia pierwszej z nich:

„Tak naprawdę to nie wiem co mam powiedzieć. Po prostu działa. Wyglądało to tak, że przyszłam do atelier. Odprężyłam się na łóżku. Zamknęłam oczy i słuchałam łagodnej muzyki, która leciała z głośników. Pani robiła swoje. Czułam się jakby mi ktoś miział piórkiem po twarzy. Trwało to około półtorej godziny. Wstałam, podeszłam do lustra i wyglądałam jak po fotoszopie. Pozbyłam się części przebarwień i moja skóra wyglądała młodziej. Sprawdziłam i była gładsza. Co więcej to zostało na kilka dni do następnego zabiegu, a nie tylko na kilka godzin. Po drugim było jeszcze lepiej, a po trzecim zobaczyłam w lustrze twarz jak nową! W załączniku przesyłam zdjęcie, które można wykorzystać.”

Oto zdjęcia twarzy po 1, 2 i 3 zabiegu.

Zabieg nazywa się terapia wodorowa Hydro Clean. Działanie jest bardzo proste. Za pomocą nowoczesnej technologii aktywny wodór przechodzi do skóry i oczyszcza ją ze wszelkiego brudu i toksyn. Tylko wówczas, gdy skóra jest totalnie czysta aktywne składniki z naturalnej maseczki przenikają od razu do skóry. Dlatego bezpośrednio po zabiegu należy odżywić skórę tym co najlepsze.

Całość to tylko 3 etapy:

1. Oczyszczanie wodą pod ciśnieniem (w dotyku jak łagodna woda spod prysznica)

2. Elektroporacja czyli współdziałanie ultradźwięków z prądem (odczucie komfortowego ciepła na twarzy)

3. Relaksacyjna naturalna maseczka, która zamyka składniki aktywne w skórze. (kojący okład na twarz)

Efektem jest rozjaśnienie twarzy, dotlenienie i oczyszczenie cery. Kiedy wrócisz do domu twój mężczyzna sam zobaczy efekt.

Jeśli już podjęłaś decyzję to zadzwoń i umów się. Ustalimy dzień i godzinę wizyty. Telefon 791 089 686, zadzwoń od razu. Wspomnij, że widziałaś reklamę na iszczecinek to otrzymasz ode mnie prezencik.

Zapraszam Elżbieta Łobaczewska,
Atelier Piękna Motyli Dotyk
ul. Bartoszewskiego 17/2, Szczecinek
Telefon 791 089 686

szczecinecki "deptak", wejście z boku budynku

- MATERIAŁ PARTNERA -

Popularne tematy w dziale Aktualności