logo iszczecinek.pl

Polecamy Briefing prasowy Koalicji Obywatelskiej. Sport, inwestycje, budownictwo mieszkaniowe i opieka socjalna [WIDEO] W Szczecinku rozwija się turystyka wędkarska [WIDEO] Briefing prasowy KW Porozumienie Samorządowe [WIDEO] Wzruszające podsumowanie V kadencji Osiem pakietów dla Szczecinka Polecamy

Mistrzostwa Szkół w Tenisie - Udział wzięło blisko 300 uczniów

11.10.2018 09:08
A A A
Zdjęcie do artykułu Mistrzostwa Szkół w Tenisie - Udział wzięło blisko 300 uczniów

W dniach 20.09-05.10.2018 r., w ramach projektu Pomorza Zachodniego pt. „SPOŁECZNIK 2018” obyły się na kortach Aqua-Tur w Szczecinku, Szkole Podstawowej Nr 6 oraz Szkoła Podstawowa Nr.7 w Szczecinku, Mistrzostwa Szkół w Tenisie. W czwartek (20.09.2018 r.) rywalizację rozpoczęły 5-6 latki z przedszkola „Miś”.

Następnie w piątek (21.09.2018r) walczyły dzieci  ze szkół podstawowych do 12 lat. W sobotę (22.09.2018r) zmagała się młodzież klas VII i VIII oraz III gimnazjum. ostatniej kategorii współzawodniczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych .

W dniu 29.09.2018 odbyły się Mistrzostwa Szkoły Nr.6 w Hali przy ul. Kopernika, w dniu 05.10.2018r odbyły się Mistrzostwa Szkoły Nr.7 w hali przy ul. Krakowskiej. Turnieje zorganizowało Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Szczecinku, Centrum Tenisowe Aqua-Tur oraz OSiR Szczecinek. Organizatorzy przygotowali również poczęstunek w formie grilla.

 

A oto wyniki:
Przedszkole Miś:
I miejsce – Oliwia Semerda
II miejsce – Olek Różewicki
III miejsce – May Pieńkos
IV – miejsce Michał Serówka
V – Piotr Konoracikowski, Łukasz Fredrych


SZKOŁY PODSTAWOWE DRUŻYNOWO
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczecinku
II miejsce – Społeczne Towarzystwo Oświatowe w Szczecinku
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Szczecinku


INDYWIDUALNIE MIDI TENIS DZIEWCZĄT
I miejsce – Alicja Szweda (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczecinku)
II miejsce – Lena Pitra (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Szczecinku)
III miejsce – Julia Rogólska (Społeczne Towarzystwo Oświatowe w Szczecinku)
IV miejsce – Julia Bosarab Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Szczecinku


INDYWIDUALNIE MIDI TENIS CHŁOPCÓW
I miejsce – Tomek Komperda (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Połczynie Zdroju)
II miejsce – Lenek Szczygieł (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Połczynie Zdroju)
III miejsce – Filip Nowak (Społeczne Towarzystwo Oświatowe w Szczecinku)
IV miejsce – Andrzej Waligórski (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Szczecinku)


TENIS 10 DZIEWCZĄT
I miejsce – Zosia Gaca (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczecinku)
II miejsce – Oliwia Kostrzewińska (Szkoła Podstawowa Nr 18 w Koszalinie)
III miejsce – Weronika Gnyś (Szkoła Podstawowa Konikowo)
IV miejsce – Maja Kowalczyk (Szkoła Podstawowa w Krajence)


TENIS 10 CHŁOPCÓW
I miejsce – Mateusz Figiel (Szkoła Podstawowa Nr 7 w Szczecinku)
II miejsce – Maksymilian Nowak (Szkoła Podstawowa Nr. 3 w Chojnicach)
III miejsce – Oskar Pawlak (Szkoła Podstawowa Nr. 3 w Chojnicach)
IV miejsce – Nikodem Wollny (Społeczne Towarzystwo Oświatowe w Szczecinku)


KATEGORIA DO KLASY VI
I miejsce – Ania Siegiert (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Szczecinku)
II miejsce – Marcin Czernicki (Szkoła Podstawowa Nr 7 w Szczecinku)
III miejsce – Patryk Lechowski (Szkoła Podstawowa w Bornem Sulinowie)
IV miejsce – Ignacy Adler (Szkoła Podstawowa w Krajence)


KATEGORIA KLAS VII, VIII ORAZ III GIMNAZJUM DRUŻYNOWO
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Szczecinku
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Szczecinku
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 18 w Koszalinie


KATEGORIA KLAS VII, VIII ORAZ III GIMNAZJUM INDYWIDUALNIE
I miejsce – Gabryś Łosiewicz (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Szczecinku)
II miejsce – Eryk Borkowski (Szkoła Podstawowa Nr 18 w Koszalinie)
III miejsce – Ada Chyl (Społeczne Towarzystwo Oświatowe w Szczecinku)
IV miejsce – Hubert Łosin (Szkoła Podstawowa Nr 7 w Szczecinku)


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DRÓŻYNOWO
I miejsce – VI Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie
II miejsce – V Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie
III miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE INDYWIDUALNIE
I miejsce – Ada Krajewska (VI Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie)
II miejsce – Bartłomiej Tarek (II Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie)
III miejsce – Jakub Kuklewski (V Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie)
IV miejsce – Krystian Socha (Zespół Szkół Nr 1 KEN w Szczecinku)


MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W SZCZECINKU (DZIEWCZĘTA)
I miejsce – Dagmara Mróz
II miejsce – Lena Pitra
III miejsce – Ola Fiks


MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W SZCZECINKU (CHŁOPCY)
I miejsce – Szymon Milczarek
II miejsce – Kacper Siatkowski
III miejsce – Norbert Bobyk


Mistrzostwa SP 7 (chłopców)
I miejsce – Marcin Czerwicki
II miejsce – Paweł Pawelec
III miejsce – Hubert Łosin


Mistrzostwa SP 7 (dziewcząt)
I miejsce – Oliwia Soroczyńska
II miejsce – Maja Łosin
III miejsce – Martyna Ksok


Mistrzostwa SP 7 (klasy II)
I miejsce – Hanna ponichtera
II miejsce - Kuba Łuksza
III miejsce – Apolonia Gąsiorowska
IV miejsce – Paulina Siemaszko
V miejsce – Oliwia Szczęsna
VI miejsce – Amelia Romanów


W przedsięwzięciu wzięło udział 297 uczniów 23 szkół oraz Przedszkole Miś ze Szczecinka.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności