logo iszczecinek.pl

Polecamy Przebudują drogi wojewódzkie i poprawią bezpieczeństwo Niezwykle rzadki, biały daniel spaceruje w okolicy Szczecinka Pomnik przyrody rosnący na terenie przedszkola jest niebezpieczny. Będzie wycięty Food Trucki zjadą się do Szczecinka na Festiwal Smaków Polecamy

Misja "Kryptonim Zbychu" zakończona sukcesem. Zbychu ma już własną przyczepę

20.03.2017 12:46
A A A
Zdjęcie do artykułu Misja "Kryptonim Zbychu" zakończona sukcesem. Zbychu ma już własną przyczepę
fot. SCS Club

Akcja organizowana 12 marca przez Szczecinecki SCS Club ma swój bardzo radosny finał. Jednym z głównych celów trzeciego już Destruction Derby Vol.3- misja "Kryptonim Zbychu", była zbiórka pieniędzy na zakup przyczepy campingowej dla Zbyszka - wieloletniego przyjaciela klubu, który jest osobą bezdomną.

Podczas imprezy udało się zebrać ponad 2000 zł. Do tego doliczone zostały jeszcze pieniądze z wpisowego zawodników, do zbiórki przyłączyły się także firmy Cooler i ProCar.

Aktualnie pieniądze które miały być przeznaczone na zakup przyczepy dla Zbyszka zostaną wydane na wyposażenie przyczepy. Kilka dni po imprezie z członkami SCS Club skontaktował się Pan Andrzej Wronowski, który postanowił oddać Zbyszkowi swoją przyczepę kempingową.

-To wspaniały gest, który zostanie na długie lata zapamiętany przez nas oraz przez Zbyszka – dziękują na swoim facebooku członkowie SCS Club.

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności