logo iszczecinek.pl

Polecamy Czy Poczta Polska wyrobi się z paczkami? Kulminacja Jarmarku Bożonarodzeniowego Restrukturyzacja ostatnią szansą dla PKS-u Jak mieszkańcy odbierają jarmark świąteczny? [SONDA] Za 178 mln remontują linię kolejową. Efekty już widać [WIDEO] Polecamy

Misja "Kryptonim Zbychu" zakończona sukcesem. Zbychu ma już własną przyczepę

20.03.2017 12:46
A A A
Zdjęcie do artykułu Misja "Kryptonim Zbychu" zakończona sukcesem. Zbychu ma już własną przyczepę
fot. SCS Club

Akcja organizowana 12 marca przez Szczecinecki SCS Club ma swój bardzo radosny finał. Jednym z głównych celów trzeciego już Destruction Derby Vol.3- misja "Kryptonim Zbychu", była zbiórka pieniędzy na zakup przyczepy campingowej dla Zbyszka - wieloletniego przyjaciela klubu, który jest osobą bezdomną.

Podczas imprezy udało się zebrać ponad 2000 zł. Do tego doliczone zostały jeszcze pieniądze z wpisowego zawodników, do zbiórki przyłączyły się także firmy Cooler i ProCar.

Aktualnie pieniądze które miały być przeznaczone na zakup przyczepy dla Zbyszka zostaną wydane na wyposażenie przyczepy. Kilka dni po imprezie z członkami SCS Club skontaktował się Pan Andrzej Wronowski, który postanowił oddać Zbyszkowi swoją przyczepę kempingową.

-To wspaniały gest, który zostanie na długie lata zapamiętany przez nas oraz przez Zbyszka – dziękują na swoim facebooku członkowie SCS Club.

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności