logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Mieszkańcy rozmawiają z dr Wiesławem Suchowiejko o przyszłości miasta

21.09.2018 16:01
A A A
Zdjęcie do artykułu Mieszkańcy rozmawiają z dr Wiesławem Suchowiejko o przyszłości miasta
fot. archiwum

Startujący na burmistrza Szczecinka dr Wiesław Suchowiejko (Porozumienie Samorządowe) każdego dnia spotyka się z mieszkańcami miasta. Dzisiaj wspólnie z kandydatami do rady miasta i powiatu odwiedził rynek targowy, częstując mieszkańców pyszną kawą.

-To doskonała okazja do tego, by porozmawiać, dowiedzieć się, jakie są potrzeby Szczecinka, jakie mają uwagi, czego im brakuje w naszym mieście – mówi Wiesław Suchowiejko. -W codziennym pośpiechu nie zawsze jest czas na to , by zwolnić, przystanąć na chwilę i porozmawiać o trapiących nas problemach, także o tym, jakie powinno być nasze miasto. Ja oddaję mieszkańcom naszego miasta swój czas- jestem do ich dyspozycji  i jestem im wdzięczny za każde cenne spostrzeżenie. Tak buduje się wspólna przyszłość miasta, poprzez rozmowy z mieszkańcami, z tymi z najbliższego otoczenia, ale i z tymi, do których trzeba wyjść i sprowokować do dyskusji. I już dziś zapraszam do udziału na kolejnych spotkaniach – dodaje kandydat na burmistrza miasta Szczecinka.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności