logo iszczecinek.pl

Polecamy Burmistrzowie rozmawiali z marszałkiem o wsparciu inwestycji „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

"Mechanik" przygotowuje się do budowy Centrum Innowacji i Praktyk Zawodowych

02.02.2018 08:54
A A A
Zdjęcie do artykułu "Mechanik" przygotowuje się do budowy Centrum Innowacji i Praktyk Zawodowych
fot. iszczecinek.pl

Od kilku dni na terenie Zespołu Szkół Technicznych prowadzone są prace przygotowawcze do rozpoczęcia dużej inwestycji jaką będzie budowa Centrum Innowacji i Praktyk Zawodowych. Prace rozpoczną się od rozbiórki starych garaży i wiat.

-Na razie szkoła prowadzi prace porządkowe. W poniedziałek będzie miało miejsce przekazanie placu budowy -informuje Piotr Rozmus, rzecznik prasowy starostwa.

Tak jak już wcześniej wielokrotnie informowaliśmy, przy popularnym „mechaniku” powstanie centrum praktyk, w którego skład wejdą pracownie, dzięki którym uczniowie będą mieli możliwość uczenia się zawodu na urządzeniach, wykorzystywanych w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Na niemal 3 tys. m kw. do dyspozycji uczniów oddane zostaną sale szkoleniowe i lekcyjne oraz nowoczesne pracownie do kształcenia zawodowego: technika technologii drewna, pracownia CNC (tokarek numerycznych), specjalistyczna pracownia spawalnicza, lakiernictwa i blacharki, odnawialnych źródeł energii oraz pracownie architektury obrazu, zawodów budowlanych oraz sale komputerowe. Całość uzupełni niezbędne zaplecze socjalne.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności