logo iszczecinek.pl

Polecamy Wyborczy falstart kandydata na burmistrza? SLD pisze do Krajowego Biura Wyborczego Śmierć pod kołami śmieciarki. Tragiczny wypadek na ul. Mierosławskiego Łabędź połknął kotwiczkę i 2 metry żyłki. W porę przyszła pomoc [WIDEO] UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

Matka porzuconego noworodka i jej partner aresztowani

13.10.2017 06:48
A A A
Zdjęcie do artykułu Matka porzuconego noworodka i jej partner aresztowani
fot. iszczecinek.pl

Sąd w Szczecinku zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 24-letniej kobiety, która jest oskarżona o próbę zabójstwa swojego dziecka. 24-latka miała zaraz po porodzie wyrzucić noworodka przez okno. W areszcie na proces poczeka też jej partner, 29-latek, przy którym znaleziono znaczne ilości narkotyków.

Obrońca matki uważa, że zarzut usiłowania zabójstwa jest zbyt surowy. -Uważam, że kwalifikacja prawna czynu, jaka została zarzucona podejrzanej, nie ma związku z materiałem dowodowym, który został zgromadzony w sprawie – mówi dla TVN24 mec. Tadeusz Czernicki, obrońca  wyznaczony na posiedzenie aresztowe. -Powinna zostać zastosowana inna kwalifikacja, zdecydowanie łagodniejsza wobec podejrzanej. Złożę zażalenie, mam 7 dni - podsumowuje Czernicki.

24-latce ze Szczecinka grozi dożywocie. Kobieta miała urodzić dziecko w łazience, a potem wyrzucić je z pierwszego piętra budynku. Nagiego, zakrwawionego noworodka znalazła kobieta, która opatuliła go kocem i wezwała pomoc. Noworodek w bardzo ciężkim stanie trafił najpierw do szpitala w Szczecinku. Po ustabilizowaniu jego stanu został przewieziony do szpitala w Koszalinie. Jego stan nadal jest bardzo ciężki. Ma wielonarządowe urazy wewnętrzne. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności