logo iszczecinek.pl

Polecamy Wiadukt w remoncie. Utrudnienia w ruchu Poseł Lubczyk poparł Daniela Raka. Jakub Hardie-Douglas kandydatem do Sejmiku [WIDEO] Wielka ławka pojawiła się na środku ronda Piłsudskiego Polecamy

Matka noworodka usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi jej dożywocie

11.10.2017 17:44
A A A
Zdjęcie do artykułu Matka noworodka usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi jej dożywocie
fot. iszczecinek.pl

Dożywocie grozi 24-letniej matce, która po urodzeniu miała wyrzucić noworodka przez okno. Prokuratura Rejonowa w Szczecinku postawiła dziś kobiecie zarzut usiłowania zabójstwa. Konkubent matki dziecka usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, które znaleziono podczas przeszukania mieszkania. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dramatyczne sceny rozegrały się we wtorek na ul. Armii Krajowej w Szczecinku. Kobieta miała urodzić dziecko w łazience, a potem wyrzucić je z pierwszego piętra budynku – ustalili śledczy. Nagie, zakrwawione dziecko znalazła pielęgniarka szczecineckiego szpitala. Owinęła je kocem i podtrzymywała przy życiu, aż do przyjazdu karetki. Lekarzom udało się ustabilizować czynności życiowe noworodka i został przetransportowany do specjalistycznego szpitala w Koszalinie. Jego stan jest ciężki, ale stabilny. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności