logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Mama walczy o zdrowie córki - można wspomóc

16.11.2018 11:59
A A A
Zdjęcie do artykułu Mama walczy o zdrowie córki - można wspomóc

Mamą chorej Kingi szuka pomocy. Kinga Radziejewska ma 12 lat i choruje na Zespół Angelmana. Chorobą towarzyszącą jest epilepsja i od niedawna skolioza. Na Zespół Angelmana nie ma lekarstwa.

Życiu Kingi pomagają turnusy rehabilitacyjne. Koszt jednego to około 5,5 tys. zł. Pieniędzy nie wystarcza. Ale mama nie chce siedzieć z założonymi rękoma. Jak każda mama walczy o zdrowie dziecka.

Postanowiła zrobić zbiórkę pieniędzy z pomocą strony pomagam.pl. Zebraną kwotę przeznaczy na notesy-magnesy na lodówkę, z informacją o możliwości przekazania 1% podatku dla Kingi w rocznym rozliczeniu PIT. 

Mama Kingi:

Epilepsja jest dużym utrudnieniem, ale pomagają leki i opieka neurologa. W związku ze skoliozą Kinga nosi gorset ortopedyczny i czekamy na efekty leczenia tym właśnie gorsetem. Zbieramy 1%podatku, którego jest niestety z roku na rok coraz mniej. Niedawno rozpoczęłam zbiórkę na pomagam.pl z nadzieją ze uzbieramy pieniądze na 
wyprodukowanie magnesów z notesami na lodówkę na których będą dane do przekazywania 1%podatku, a jak się zmieści nr. konta do wpłat indywidualnych od potencjalnych darczyńców.

Ktoś może powiedzieć, że to strata pieniędzy, że lepiej te środki przeznaczyć na rehabilitacje, a my mamy nadzieje że dzięki naszemu pomysłowi uzbieramy na więcej tak potrzebnych turnusów dla Kingi. Staram się nie prosić ludzi o pomoc i radzić sobie sama, ale już nie mam siły, bo czego bym nie chciała zrobić kończy się niepowodzeniem. To bardzo zniechęcające. Wspomniane notesy powinniśmy zrobić w grudniu i zacząć je rozdawać. Już w styczniu zaczynają się rozliczenia podatkowe.
 

Do wspomnianej akcji może dołączyć każdy. Można wpłacać dowolne kwoty. Wystarczy wejść na https://pomagam.pl/kinga12 i dokonać szybkiej płatności. Prosimy o wsparcie w imieniu Kingi i jej mamy. Cała rodzina Kingi bliższa i dalsza dziękuję serdecznie wszystkim za dotychczasową pomoc i wpłaty.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności