logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

„Mam Talent!” powraca! Alicja i Zuzanna na precastingu w Gdańsku

17.05.2018 10:12
A A A
Zdjęcie do artykułu „Mam Talent!” powraca! Alicja i Zuzanna na precastingu w Gdańsku
fot. Anna Guzik-Sobolewska

11. edycja programu telewizyjnego TVN „Mam Talent!” ruszyła w Polskę w poszukiwaniu utalentowanych, oryginalnych i pomysłowych osób.

W minioną niedzielę, 13. maja zawodniczki Akademii Fitness Sportowego w Szczecinku próbowały swoich sił w precastingu w Gdańsku. 10-letnia Alicja Mrozik i 8-letnia Zuzanna Kubala zaprezentowały choreografię fitness z trudnymi elementami akrobatycznymi i fitness.

Już dziś życzymy im powodzenia i czekamy do 23 maja. Wtedy okaże się czy młode szczecinecczanki przejdą do kolejnego etapu.

-Trzymamy także kciuki za ich udział w  Mistrzostwach Polski w Fitness Dzieci, które odbędą się 26-27 maja w Poznaniu podczas targów fitness ,,Fit Expo" 2018 -mówi trenerka Anna Guziki-Sobolewska, mistrzyni fitness.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności