logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Łyżką włamał się do szafki

15.11.2018 18:32
A A A
Zdjęcie do artykułu Łyżką włamał się do szafki
fot. iszczecinek.pl

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku potrzebowali tylko kilku dni, aby wyjaśnić sprawę włamania do szafki ubraniowej w pomieszczeniu socjalnym w jednej z instytucji na terenie miasta. Podejrzany, to 39-letni mieszkaniec Szczecinka. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

O całym zdarzeniu policjanci dowiedzieli się od pokrzywdzonego, który zgłosił, że pod jego nieobecność w pracy z szafki ubraniowej zniknęły jego oszczędności w kwocie 1900 zł.

Zawiadomieni o zdarzeniu kryminalni przystąpili do działań, które pozwoliły na dotarcie do sprawcy kradzieży. Szybko okazało się, że kradzieży dokonał 39-letni mieszkaniec Szczecinka pracujący w tej samej instytucji.

W rozmowie z kryminalnymi mężczyzna wyjaśnił, że o oszczędnościach schowanych w szafce wiedział od dawna. Kierowany ciekawością wykorzystał nieobecność kolegi w pracy i za pomocą łyżki stołowej dostał się do wnętrza szafki skąd dokonał kradzieży pieniędzy.

Mieszkaniec Szczecinka pieniądze pochodzące z kradzieży wykorzystał i przetrwonił podczas gier na automatach w różnych częściach miasta. Teraz kiedy usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi, bo za ten czyn grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

KPP Szczecinek

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności