logo iszczecinek.pl

Polecamy Niebezpieczna latarnia przy dworcu autobusowym SCS stworzył własne miejsce klubowe Pożar domu w Starowicach. Cały spłonął [WIDEO] Przy ul. Polnej powstanie blok z mieszkaniami chronionymi i wspomaganymi Polecamy

Likwidujemy cellulit! Zapraszamy na promocyjne zabiegi w Studiu Pielęgnacji Urody Naomi!

14.05.2018 14:05
A A A
Zdjęcie do artykułu Likwidujemy cellulit! Zapraszamy na promocyjne zabiegi w Studiu Pielęgnacji Urody Naomi!

Cellulit i nadmierna tkanka tłuszczowa to najwięksi wrogowie kobiet. Walka z nimi jest trudna i wymaga wyrzeczeń, często jednak nie przynosi ona porządanych efektów. Wiosna za oknem i zanim się obejrzysz przyjdzie lato. Jesteś na nie gotowa? Jeśli masz wątpliwości czy Twoje ciało jest gotowe do lata, podpowiadamy: ze Studiem Pielęgnacji Urody NAOMI pozbędziesz się szpecących nierówności na udach, pośladkach i brzuchu a Twoja talia i uda stracą kilka centymetrów. Daj sobie tylko szansę! Zaproponujemy Ci  zabiegi antycellulitowe i redukujące tkankę tłuszczową, dające spektakularne efekty w stosunkowo krótkim czasie.

Nasi sprzymierzeńcy to:  rewelacyjna karboksyterapia, żelazko antycellulitowe, „rękawy” na ręce i nogi do pressoterapii - z takimi metodami cellulit i tkanka tłuszczowa nie mają  szans.  Dodatkowo po konsultacjach możemy zaproponować inne rewelacyjne metody, które pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę - sprawdziłyśmy na sobie!

Nowoczesne zabiegi karboksyterapii przebijają wszelkie inne metody w walce z uciążliwym cellulitem i tkanką tłuszczową. Efektywność terapii redukowania cellulitu osiąga nawet 89%, co udowodniono klinicznie, a zastosowanie karboksyterapii pozwala osiągnąć spektakularne efekty we wszystkich stadiach (I-IV) zaawansowania cellulitu.  

-Żelazko antycellulitowe to urządzenie wykorzystujące połączenie trzech energii zabiegowych: masażu Vacum, mikroprądów i koloroterapii. Dzięki ich połączeniu cellulit zostaje rozbity i rozmasowany, obudzona zostaje praca układu limfatycznego i cyrkulacja, a mięśnie zostają wzmocnione i ujędrnione-  opisuje Liliana Wronowska, właścicielka Studia Pielęgnacji Urody NAOMI. 

Kolejnym urządzeniem do walki z cellulitem są tzw. "rękawy" na ręce i nogi do pressoterapii. To silny masaż podciśnieniowy, efektem którego jest stymulacja unaczynienia, eliminacja toksyn, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, uaktywnienie układu limfatycznego, zmniejszenie retencji wody, rozbicie tkanki tłuszczowej, przywrócenie prawidłowego metabolizmu oraz wymodelowanie sylwetki.

Każdy z wyżej wymienionych zabiegów redukuje cellulit i tkankę tłuszczową, ale dopiero w połączeniu dają one spektakularne efekty w krótkim czasie, a o to nam właśnie chodzi kiedy urlop za pasem. Łącząc wszystkie metody możemy w ciągu kilku tygodni doprowadzić nasze ciało do formy. 

Oferujemy intensywną kurację wyszczuplająco-antycellulitową. Zabiegi odbywają się codziennie przez 4 tygodnie. Kuracja obejmuje:  6 zabiegów karboksyterapii + 8 zabiegów żelazkiem antycellulitowym + 8 zabiegów presoterapii):
1. partia ciała "brzuch+ uda+ pośladki " w promocji kosztuje 2000 zł (regularna cena to 2700 zł), 
2. partia ciała "brzuch+uda" lub "uda+pośladki" w promocji kosztuje1700 zł (regularna cena to 2240 zł), 
3.same uda  w promocji kosztuje1500 zł (cena regularna to 1840 zł), 
4.same ramiona  w promocji kosztuje 1300 zł (cena regularna to 1620 zł),    
5. sam brzuch (6 zabiegów karboksyterapii + 8 zabiegów żelazkiem antycellulitowym) w promocji kosztuje 1000 zł (cena regularna to 1280 zł)
.

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty! Do zobaczenia w Studiu Pielęgnacji Urody NAOMI w Szczecinku! Plac Wolności 10/10, tel. (094) 37 218 31, www.naomi.pl

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności