logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Likwidujemy cellulit! Wygraj atrakcyjne nagrody w Studiu Pielęgnacji Urody Naomi !

29.05.2018 09:48
A A A
Zdjęcie do artykułu Likwidujemy cellulit! Wygraj atrakcyjne nagrody w Studiu Pielęgnacji Urody Naomi !

Cellulit i nadmierna tkanka tłuszczowa to najwięksi wrogowie kobiet. Walka z nimi jest trudna i wymaga wyrzeczeń, często jednak nie przynosi ona porządanych efektów. Za oknem mamy prawdziwe lato! Jeśli masz wątpliwości czy Twoje ciało jest do niego gotowe podpowiadamy: ze Studiem Pielęgnacji Urody NAOMI pozbędziesz się szpecących nierówności na udach, pośladkach i brzuchu a Twoja talia i uda stracą kilka centymetrów!

Daj sobie tylko szansę! Zaproponujemy Ci  zabiegi antycellulitowe i redukujące tkankę tłuszczową, dające spektakularne efekty w stosunkowo krótkim czasie. 

Nasi sprzymierzeńcy to:  rewelacyjna karboksyterapia, żelazko antycellulitowe, „rękawy” na ręce i nogi do pressoterapii - z takimi metodami cellulit i tkanka tłuszczowa nie mają  szans.  Dodatkowo po konsultacjach możemy zaproponować inne rewelacyjne metody, które pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę - sprawdziłyśmy na sobie!

Do tego zapraszamy do udziału w zabawie, w której do wygrania zabieg żelazkiem antycellulitowym dla 3 osób i 3 rabaty 50% na pakiet wybranych 10 zabiegów antycellulitowych i wyszczuplających! Wystarczy udostępnić post na facebooku TUTAJ i w komentarzu wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie. Zwycięzców konkursu poznamy 7 czerwca!

Regulamin konkursu: 
1. Organizatorem konkursu jest Studio Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku.
2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma założony profil na portalu Facebook i udostępni post TUTAJ i w komentarzu wyrazi chęć uczestnictwa w konkursie. 
3. Konkurs trwa od 29.05.2018 roku do 7.06.2018 roku. 
4. Nagrodami dla zwycięzców są:  zabieg żelazkiem antycellulitowymdla 3 osób i 3 rabaty 50% na pakiet  10 zabiegów antycellulitowych i wyszczuplających przeprowadzonych w Studiu Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku, które zostaną przeprowadzone w ustalonym przez organizatora konkursu i zwycięzcami terminie.
5. Nagroda może zostać wykorzystana przez wylosowaną osobę lub przekazana przez zwycięzcę innej osobie.
6.  Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności 

MATERIAŁ PROMOCYJNY

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności