logo iszczecinek.pl

Polecamy Niebezpieczna latarnia przy dworcu autobusowym SCS stworzył własne miejsce klubowe Pożar domu w Starowicach. Cały spłonął [WIDEO] Przy ul. Polnej powstanie blok z mieszkaniami chronionymi i wspomaganymi Polecamy

Lepiej późno niż wcale. Na Ordona zrobili przejście dla pieszych

17.10.2016 08:39
A A A
Zdjęcie do artykułu Lepiej późno niż wcale. Na Ordona zrobili przejście dla pieszych
fot. iszczecinek.pl

Po kilku latach od zakończeniu remontu ulicy Ordona, przy jednym z wyjść z parku w końcu pojawiło się przejście dla pieszych. O braku przejścia w tym miejscu informowaliśmy kilkakrotnie po sygnałach od naszych czytelników. W końcu się udało.

Dokładnie chodzi o przejście pomiędzy sanepidem a zakładem karnym. Przy remoncie ulicy zbudowano ładne wyjście z parku – ze schodami, poręczami i podjazdem dla wózków. Niestety zapomniano zrobić przejście dla pieszych, a po drugiej stronie jezdni zbudowano parking.

Teraz, kosztem jednego miejsca parkingowego, wydzielono pas dla pieszych i namalowano pasy. Dodatkowo zbudowano chodnik. Gdy przejścia nie było, piesi i tak w tym miejscu przechodzili, ale było to niebezpieczne. 

fot. z 2012 roku


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności