logo iszczecinek.pl

Polecamy K.Berezowski: W mieście szaleje "kanarkoza" Co słychać na budowie obwodnicy Szczecinka? Jaka jest istota Otwartych Stref Aktywności? Polecamy

Legendarny Rallye Dresden Breslau dziś dotrze do Szczecinka! Będą widowiskowe starty

26.06.2017 07:36
A A A
Zdjęcie do artykułu Legendarny Rallye Dresden Breslau dziś dotrze do Szczecinka! Będą widowiskowe starty
fot. facebook / Rallye Dresden Breslau

Legendarny rajd Dresden Breslau w poniedziałek dotrze do Szczecinka. Z samego rana rajdowcy wyruszyli z Drawska Pomorskiego, aby mniej więcej na godzinę 10 dotrzeć do naszego miasta. Tu zaplanowano showstarts, czyli widowiskowe starty załóg. Odbędą się one mniej więcej od godziny 10:00 na Placu Kamińskiego.Relację "na żywo" z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na naszej oficjalnej stronie na facebooku.

CAMP 2 nad Wielimiem

Rajdowcy wraz z całymi załogami mają swój drugi obóz w Gwdzie Wielkiej nad jeziorem Wielimie. Tam od niedzielnego popołudnia zaczęło powstawać rajdowe miasteczko. Przez najbliższe 3-4 dni miejsce to opanowane będzie przez blisko tysiąc osób związanych z rajdem. Później rajdowcy wrócą do Drawska, gdzie rozegrane zostaną decydujące etapy.

Do udziału w rajdzie, będącym kontynuacją legendarnego rajdu Berlin (Drezno) – Wrocław, zgłosiło się w tym roku ponad 140 zespołów, reprezentujących oprócz Polski barwy narodowe Francji, Niemiec, Holandii, Belgii, Danii, Bułgarii, Szwajcarii, Czech –podaje portal terenowo.pl. -Na starcie zobaczymy motocykle, quady, pojazdy UTV, samochody terenowe oraz ciężarówki do i powyżej 7,5 tony. Za ich sterami, w ciągu ośmiu dni, zawodnicy pokonają ponad 2000 km!

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności