logo iszczecinek.pl

Polecamy ZST ma już swoje elektryczne auto Art Piknik startuje już w czwartek. Zobacz szczegółowy rozkład jazdy Latem do Uzdrowiska Połczyn Polecamy

Ławki za 160 tys. do reklamacji!

21.06.2017 10:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Ławki za 160 tys. do reklamacji!
fot. iszczecinek.pl

Prawie 160 tys. zł kosztowały marmurowe ławki, które stanęły na wyremontowanym placu Wolności. Okazuje się, że za wysoką ceną nie poszła jakość wykonania elementów ławek. Z siedzisk w bardzo krótkim czasie wytarła się powłoka lakiernicza. -Nowe ławki wyglądają obecnie jakby miały kilka ładnych lat -napisał do nas jeden z internautów.

Problem zauważyli już urzędnicy. Producentowi zgłoszono reklamację.

-Kwestia reklamacji ławek leży po stronie wykonawcy robót, gdyż całość inwestycji nie została zakończona –informuje Mateusz Ludewicz, rzecznik Urzędu Miasta. -W dniu wczorajszym inspektor nadzoru budowlanego dokonał w tej sprawie wpisu do dziennika budowy. Wykonawca powiadomił już producenta i tym samym ławki zostały zgłoszone do reklamacji. 

Wspomniane ławki budzą spore kontrowersje wśród mieszkańców. Po pierwsze ich wysoka cena, a po drugie wygląd. W komentarzach wielokrotnie pojawiały się wpisy, że ławki w ogóle nie pasują do otoczenia. W założeniu architekta, poza funkcją użytkową, ławki mają przełamywać przestrzeń placu i dodawać mu walorów estetycznych.

Każda z kompletnych ławek waży 5 ton. Podstawy ławek wykonane zostały z konglomeratu marmuru. Każda z ławek kosztowała prawie 32 tys. zł.


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności