logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

"Łańcuch ludzi" pod szczecineckim sądem

14.12.2017 22:02
A A A
Zdjęcie do artykułu "Łańcuch ludzi" pod szczecineckim sądem
fot. iszczecinek.pl

Pod szczecineckim sądem odbyła się kolejna demonstracja w obronie wolnego sądownictwa. Czwartkowa akcja zorganizowana została pod hasłem "Łańcuch ludzi" i wzięło w niej udział kilkanaście osób. Demonstracja odbyła się w związku z trwającymi w Senacie pracami nad ustawami o reformie Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa.

W czwartkowej akcji udział wziął między innymi burmistrz Jerzy Hardie-Douglas oraz wiceprzewodnicząca Rady Miasta - Małgorzata Bała.

Burmistrz podczas krótkiego przemówienia przeprosił uczestników wcześniejszych protestów, za to że nie mógł z nimi być i zapowiedział, że osoby, które zostały spisane przez policję i są w tej sprawie przesłuchiwane, mogą liczyć na darmową pomoc prawną.

- To żeście byli spisywani pod tym sądem jest właśnie wynikiem tego, że zarówno prokuratura jak i policja jest wykorzystywana przez rządzących po to żeby nas zastraszyć. My się zastraszyć nie damy!

- powiedział burmistrz


Drodzy Internauci. Przypominamy, że wpisy (komentarze) pod artykułami niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Zniesławienie lub naruszenie czyichś dóbr w sieci jest przestępstwem. Pamiętajcie, że w sieci nie jesteście anonimowi!
Widzisz nieodpowiedni komentarz? Zgłoś to administratorowi. Zrób zdjęcie telefonem lub screen ekranu i wyślij na e-mail: [email protected] lub za pośrednictwem facebooka.


 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności