logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Kradzionym rowerem z narkotykami

26.02.2019 13:07
A A A
Zdjęcie do artykułu Kradzionym rowerem z narkotykami
fot. iszczecinek.pl/ archiwum

23-letni rowerzysta został zatrzymany do kontroli przez policjantów ze szczecineckiej jednostki. Finał kontroli zakończy się w sądzie. Młody mężczyzna poruszał się kradzionym rowerem, a do tego mundurowi zabezpieczyli przy nim narkotyki. Grozi mu teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

-Wczoraj na jednej z ulic w Szczecinku policjanci zatrzymali rowerzystę do kontroli. Zatrzymany rowerzysta to 23 – letni mieszkaniec Szczecinka. Już na samym wstępie podczas sprawdzenia mężczyzny mundurowi zabezpieczyli przy nim niewielkie ilości substancji, która po przebadaniu okazała się amfetaminą. Policjanci w policyjnych systemach sprawdzili również rower marki Kross, który jak się okazało został utracony w wyniku kradzieży.

-mł. asp. Anna Matys, KPP Szczecinek

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś mundurowi będą wyjaśniać w jakich okolicznościach mieszkaniec Szczecinka został właścicielem roweru i odpowie za posiadanie środków odurzających zabronionych Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. 23-latkowi grozi teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja Szczecinek

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności