logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów

22.02.2019 10:24
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów
fot. iszczecinek.pl / zdjęcie podglądowe

Po raz kolejny policjanci szczecineckiej jednostki eliminują z ruchu drogowego nieodpowiedzialnego kierowcę. Tym razem policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu w organizmie 21-letniego kierującego pojazdem ciężarowym marki Renault. Mężczyzna w chwili badania na zawartość alkoholu w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu.

-Wczoraj na ul. Mestwina w Szczecinku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd ciężarowy marki Renault. Już w momencie legitymowania kierującego mundurowi wyczuli silną woń alkoholu. Wykonane badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało 2,5 promila alkoholu. Ponadto w trakcie sprawdzania 21-letniego mieszkańca powiatu gołdapskiego w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna ma aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych –informuje mł.asp. Anna Matys, oficer prasowy KPP Szczecinek.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Jeszcze dziś mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzięki szybkiej reakcji szczecineckiej drogówki dalsza jazda przez 21-letniego kierującego pojazdem ciężarowym została udaremniona.

Przypomnijmy, że w miniony wtorek szczecineccy policjanci wyeliminowali z ruchu 29-letniego kierowcę ciężarówki, który miał ponad 3 promile alkoholu.

Policja Szczecinek

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności