logo iszczecinek.pl

Polecamy Niebezpieczna latarnia przy dworcu autobusowym SCS stworzył własne miejsce klubowe Pożar domu w Starowicach. Cały spłonął [WIDEO] Przy ul. Polnej powstanie blok z mieszkaniami chronionymi i wspomaganymi Polecamy

Kolejny ogólnopolski sukces sportowy odnieśli zawodnicy Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek.

30.07.2018 12:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolejny ogólnopolski sukces sportowy odnieśli zawodnicy Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek.
fot. MKP Szczecinek

29.07 w Blachowni/Częstochowa odbyła się kolejna edycja Pucharu Polski w Triathlonie. W zawodach wspaniałe zaprezentowali się triathloniści ze Szczecinka.

Igor Siódmiak zajął 3 miejsce w klasyfikacji open a jednocześnie 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej under 23.

Nasz drugi młodszy zawodnik Antoni Borys zajął 3. miejsce w kategorii młodzików. Ten wynik dał mu awans do grupy zawodników powołanych przez Polski Związek Triathlonu  do reprezentowania Polski w „Turnieju Nadziei Olimpijskich” który odbędzie się w 19 Sierpnia w Białymstoku.

Poza tym Antoni prowadzi w rankingu Pucharu Polski i jest coraz bliżej końcowego sukcesu w całej edycji PP w 2018 roku.

W zawodach ze względu na kontuzję nie wystartował drugi nasz młodzik Maciej Dąbkowski, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Za tydzień w Olsztynie odbędą się Mistrzostwa Polski w Aquathlonie, w których Szczecinek reprezentować będzie Antoni Borys.

Prezes MKP Szczecinek – kamil Biegański składa podziękowania dla Sebastiana Siódmiaka, trenera opiekującego się zawodnikami w  trakcie zawodów. Specjalne podziękowania kieruje także dla Pani Beaty Brackiej za umożliwienie kontynuowania treningów w okresie wakacyjnym na basenie dla naszych zawodników.

 

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności