logo iszczecinek.pl

Polecamy Burmistrzowie rozmawiali z marszałkiem o wsparciu inwestycji „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Kolejny „konwój wstydu PiS” dotarł do Szczecinka

11.09.2018 08:53
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolejny „konwój wstydu PiS” dotarł do Szczecinka
fot. iszczecinek.pl

Kolejny „konwój wstydu PiS” dotarł do Szczecinka. Na ulicach miasta można spotkać mobilne banery, na których widnieją hasła PiS wziął miliony, a wszystko drożeje, Pis wziął miliony, a chleb zaraz będzie po 10 zł oraz PiS wziął miliony, a tanich mieszkań nie ma. W ten sposób działacze Platformy Obywatelskiej chcą pokazać, że PiS nie dotrzymuje obietnic i z budżetu państwa bierze ogromne pieniądze tylko dla swoich.

- W 34 przypadkach rząd podniósł różnego rodzaju podatki i świadczenia. Polacy nawet nie zdają sobie sprawy z tego faktu. Ta kampania ma obnażyć kłamstwa ekipy rządzącej, która z jednej strony daje pieniądze dzieciom, a z drugiej wszystkim Polakom odbiera demokrację - mówił poseł PO Ryszard Wilczyński na jednej z konferencji.

Mobilne banery PO mają dotrzeć do każdego miasta w naszym województwie. Dziś jeden z nich zaparkował między innymi pod budynkiem, w którym znajduje się siedziba szczecineckiego PiS oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności