logo iszczecinek.pl

Polecamy Przybędzie jednokierunkowych ulic [WIDEO] [NA ŻYWO] Konwencja Koalicji Obywatelskiej Mieszkańcy rozmawiają z dr Wiesławem Suchowiejko o przyszłości miasta Powiat dołoży do remontu wieży kościoła Mariackiego Polecamy

Kolejne wypadki. Pijany kierowca uderza w drzewo i kolizja z „L” [WIDEO]

20.08.2018 12:22
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolejne wypadki. Pijany kierowca uderza w drzewo i kolizja z „L” [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Do wielu niebezpiecznych zdarzeń drogowych dochodzi na drogach w naszym regionie w ostatnich dniach. Niestety nowy tydzień rozpoczął się od kolejnych wypadków.

Nad ranem w gminie Grzmiąca, na drodze pomiędzy Bobolicami a Czechami doszło zderzenia samochodu osobowego marki fiat z drzewem. W zdarzeniu ranny został młody kierowca, który został zabrany do szpitala. Kierujący znajdował się pod wpływem alkoholu. Wydmuchał ponad promil alkoholu.

Kolejne zdarzenie miało miejsce przy skrzyżowaniu ul. Warcisława IV z Wiśniową w Szczecinku  Doszło tam do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierujący Oplem uderzył w tył samochodu nauki jazdy, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Instruktor uskarżał się na ból w odcinku szyjnym. Został zabrany do szpitala na badania.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności