logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

Kolejne ostrzeżenie meteorologów

04.01.2017 11:56
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolejne ostrzeżenie meteorologów
fot. iszczecinek.pl

Meteorolodzy z Centrum Prognoz MeteoSky przesyłają kolejne ostrzeżenie pogodowe. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 14:00 dnia 04-01-2017 do godz. 21:00 dnia 06-01-2017.

Przebieg: Początkowo w środę wraz ze spadkiem temperatury powietrza i gruntu w godzinach popołudniowych i wieczornych prognozuje się występowanie oblodzeń mokrych i wilgotnych nawierzchni dróg oraz chodników. Dodatkowo w tym samym czasie mogą występować marznące opady deszczu i deszczu ze śniegiem powodując gołoledź. Z biegiem godzin opady mieszane przejdą w opady samego śniegu, podczas których silny i porywisty wiatr będzie powodować zawieje i zamiecie śnieżne.

Natomiast w czwartek (5.01) będą występować umiarkowane, a nawet chwilami dość intensywne opady śniegu, które będą marznąć na wychłodzonych jezdniach i chodnikach tworząc warstwę lodu.

Skutki: formowanie się zasp; śliskie powierzchnie dróg i chodników; utrudnienia komunikacyjne; zjawisko gołoledzi.

Stopień zagrożenia: 1 (w 3 stopniowej skali)

wideo: TVN Meteo Active/x-news

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności