logo iszczecinek.pl

Polecamy Lodowisko może już na weekend Antoni Borys powołany do kadry Polski TIR zjechał z drogi i zaorał pole Rozmowa z wiceburmistrzem Maciejem Makselonem Wiadukt na Bugnie priorytetem drogowców Polecamy

Kolęda 2017/2018. Sprawdź, kiedy do ciebie zapuka ksiądz [PLAN KOLĘD]

28.12.2017 16:30
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolęda 2017/2018. Sprawdź, kiedy do ciebie zapuka ksiądz [PLAN KOLĘD]
fot. Diecezja Rzeszów

 

W szczecineckich parafiach rozpoczęły się wizyty duszpasterskie. Duchowni odwiedzają swoich wiernych, rozmawiają z nimi, wspierają duchowo i błogosławią odwiedzane domy. Na wizytę księdza należy się odpowiednio przygotować. Stół powinien być nakryty białym obrusem, a na nim powinno się ustawić krzyż, świece, naczynie ze święconą wodą oraz kropidło.

Poniżej przedstawiamy plan kolęd w szczecineckich parafiach.

Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku

27.12.2017r. – środa – godz.16.00 – ulica Brzozowa 11A-25, 44-4

28.12.2017r. - czwartek – godz.16.00 – ulica Dębowa 30-4, 5-31

29.12.2017r. - piątek – godz.16.00 – ulica Bukowa numery parzyste 40-6

30.12.2017r. - sobota – godz. 9.00 – ulica Czarnobór i Leśna

02.01.2018 r.- wtorek – godz.16.00 – ulica Bukowa numery nieparzyste 85A-13

03.01.2018 r.- środa – godz.16.00 – ulica Bukowa 11-3 i Klonowa 3-17

04.01.2018r.- czwartek – godz.16.00 - ulica Boczna 85-113 ; 24-16

05.01.2018 r.- piątek – godz.16.00 – ulica Boczna 1-83 ; 14-2

08.01.2018r. – poniedziałek – godz.16.00 ulica Sz. Szeregów, Obr. Westerplatte

09.01.2018r. – wtorek – godz.16.00 ulica Fabryczna 26 – 1

10.01.2018r. – środa – godz.16.00 ulica Pilska 4-32 ; Łukasiewicza

11.01.2018r. – czwartek – godz.16.00 ulica Kasztanowa 3-26 ; Orzechowa 25-1

12.01.2018r. – piątek – godz.16.00 ulica Jesionowa 1-22

13.01.2018r. – sobota – godz.16.00 ulica Miodowa, Wierzbowa, Sosnowa i kolęda uzupełniająca

Parafia pw. św. Krzysztofa w Szczecinku

Środa 27 XII - od godz. 16:00 – Marcelin wieś początek kolędy od strony miasta.

Czwartek 28 XII - od godz. 16.00 – Marcelin Kolonia od strony jeziora

 - od godz. 16.00 – Marcelin Kolonia od strony torów oraz

 - od godz. 19:00 ul. Słupska.

Piątek 29 XII od godz. 16:00

I ks. ul. Prusa i Norwida.

II ks. ul. Wyspiańskiego i ul. Miłosza

Sobota 30 XII od godz. 11:00

I ks. ul. Tuwima, i Dąbrowskiej.

II ks. ul. Poświatowskiej i ul. Baczyńskiego

od godz. 15:00 ul. Rybacka

od 16:15 ul. Kopernika 33 a i b

niedziela 31 XII - Kolędy nie ma

poniedziałek 1 I – Kolędy nie ma

Wtorek 2 I - od godz. 16:00 ul. Kopernika 31 a i b

Środa 3 I - od godz. 16:00 ul. Kopernika 29 a i b

od godz. 18:30 ul. Kopernika 27 a

Czwartek 4 I - od godz. 16:00 ul. Kopernika 27 b

od godz. 17:30 ul. Kopernika 25 a i b

Piątek 5 I - od godz. 16:00 ul. Kopernika 25 a i b

Sobota 6 I - kolędy nie ma.

Niedziela 7 I - od godz. 15:00 ul. Kopernika 23 a i b

 od godz. 18:30 ul. Kopernika 21 a

Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny27.12.2017, Środa

16:00 Kościuszki (parzyste), Strażacka, Młynarska, Wyścigowa, Mickiewicza

28.12., Czwartek

16:00 Kościuszki (nieparzyste 1- 21A), Parkowa, Jasna, Ordona

29.12., Piątek

16:00 Kościuszki (nieparzyste 23-47)

30.12., Sobota

14:00 Zielona, Nowa, Polna

02.01.2018, Wtorek

16:00 Mierosławskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15

03.01., Środa

16:00 Mierosławskiego 2, 2A, 2B, 4, 4A, 4B, 6

04.01., Czwartek 16:00 Mierosławskiego 6A, 6B, 8, 10, 12

05.01., Piątek

16:00 Limanowskiego (nieparzyste), Limanowskiego (nieparzyste) , W. Pileckiego

08.01., Poniedziałek

16:00 Jeziorna, Ks. Elżbiety

09.01., Wtorek

16:00 Koszalińska (nieparzyste), Lelewela, Szkolna, Kręta

10.01., Środa

16:00 Koszalińska (parzyste)

11.01., Czwartek

16:00 Kaszubska, Wojska Polskiego, Rzemieślnicza, Ogrodowa, Zamkowa

12.01., Piątek

16:00 Rzeczna

13.01., Sobota

14:00 Bohaterów Warszawy, Plac Wolności

15.01., Poniedziałek

16:00 Wyszyńskiego 10A, 10B, 12A, 12B, 14, 14A, 14B, 16, 16A, 16B, 18

16.01., Wtorek

16:00 Wyszyńskiego 18A, 18B, numery od 20 - 74

17.01., Środa

16:00 Wyszyńskiego 74A, 76, 78, 80, 82, 84, 61, 63, 67, 69,

Wyszyńskiego 41, 47, 49, 51, 53, 55A, 55B, 57, 59

18.01., Czwartek

16:00 Wyszyńskiego numery nieparzyste od 3 do 45

19.01., Piątek

16:00 Mariacka, Szewska

20.01., Sobota

14:00 Jana Pawła II

22.01., Poniedziałek

16:00 Armii Krajowej, Poniatowskiego, Junacka,3 maja

23.01., Wtorek

16:00 Szafera, Lipowa, Zaułek

24.01., Środa

16:00 Wodociągowa 1, 3, 5

25.01., Czwartek

16:00 Wodociągowa 7, 9, 11, 13

26.01., Piątek

16:00 Wodociągowa 10A, 10B, 10C, 12, 14, 16, 18, 22A, 22B, 22C

27.01., Sobota

14:00 Wodociągowa 2, 4, 6A, 8

29.01., Poniedziałek

16:00 Winniczna 6, 7, 8, 10

30.01., Wtorek

16:00 Winniczna 14-40, Pl. Winniczny

31.01., Środa

16:00 Kopernika

01.02., Czwartek

16:00 Kopernika

02.02., Piątek

16:00 Reja, Spółdzielcza

03.02., Sobota

14:00 Narutowicza

05.02., Poniedziałek

16:00 Narutowicza

06.02., Wtorek

16:00 Pl. Kamińskiego, Szafera

07.02., Środa

16:00 Bartoszewskiego, Sadowa

08.02., Czwartek

16:00 E. Plater, Powstańców Wielkopolskich

09.02., Piątek

16:00 Zaułek, 1 maja (nieparzyste)

10.02., Sobota

14:00 1 maja (parzyste)

12.02., Poniedziałek

16:00 Kolęda uzupełniająca

Parafia p.w. Ducha Świętego w Szczecinku

I dzień – środa 27.12.

ul. Armii Krajowej i Zana – 4 ojców

ul. Chodkiewicza – 1 ojciec

ul. Przemysłowa – 2 ojców

II dzień – czwartek 28.12

Kamienna i Kamińskiego – 4 ojców

ul. C. Skłodowskiej – 1 ojciec

ul. Wiśniowa – 2 ojców

III dzień – piątek 29.12.

ul. Wyszyńskiego – 3 ojców

ul. Mestwina i ul. Malczewskiego – 1 ojciec

ul. Traugutta i ul. Wybickiego – 1 ojciec

ul. Matejki – 2 ojców

IV dzień – sobota 30.12.

Osiedle Świątki – 5 ojców

ul. Czaplinecka – 2 ojców

V dzień – wtorek 2.01.

ul. Szczecińska (numery parzyste) – 5 ojców

ul. Słoneczna – 2 ojców

VI dzień – środa 3.01.

ul. Szczecinecka (numery nieparzyste) – 4 ojców

ul. Miła – 3 ojców

VII dzień – czwartek 4.01.

ul. Sikorskiego – 5 ojców

ul. Poznańska – 2 ojców

VIII dzień – piątek 5.01.

ul. Grudziądzka – 1 ojciec

ul. Gdańska (parzyste) – 3 ojców

ul. Toruńska – 3 ojców

IX dzień – sobota 6.01.

ul. Warcisława IV 4 – 24 (numery parzyste) – 7 ojców

X dzień – niedziela 7.01.

ul. Warcisława IV 26 – 66 (numery parzyste) i ul. Dworcowa – 4 ojców

ul. Warcisława IV 3 – 21 (numery nieparzyste) – 3 ojców

XI dzień – poniedziałek 8.01.

ul. Warcisława IV 23 – 53 (numery nieparzyste) – 3 ojców

ul. Drahimska i ul. Kanałowa – 3 ojców

ul. Gdańska (numery nieparzyste) – 1 ojciec

XII dzień - wtorek 9.01.

ul. Chełmińska (numery nieparzyste) – 3 ojców

ul. Klasztorna – 2 ojców

ul. Piłsudskiego (numery parzyste) – 2 ojców

XIII dzień – środa 10.01.

ul. Chełmińska 2 – 20 (numery parzyste) – 7 ojców

XIV dzień – czwartek 11.01.

ul. Chełmińska 22- 30 (numery parzyste) – 6 ojców

ul. Chojnicka - 1 ojciec

XV dzień – piątek 12.01.

ul. Warszawska 2- 12 (numery parzyste) – 6 ojców

XVI dzień - sobota 13.01.

ul. Warszawska (numery nieparzyste) – 1 ojciec

ul. Piłsudskiego 21 – 27 ( numery nieparzyste) – 6 ojców

XVII dzień – niedziela 14.01.

ul. Piłsudskiego 29 – 41 (numery nieparzyste) – 1 ojciec

ul. Mickiewicza – 1 ojciec

DPS Osiedle Świątki i Dom Seniora – Sitno – 1 ojciec

Kolęda uzupełniająca – ilu Ojców w zależności od zgłoszeń

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego

28.12.2017r. czwartek – Skotniki od godz. 11.00.

29.12.2017r. piątek – Gałowo i ul. Bugno od godz. 12.00.

30.12.2017r. sobota – ul. Kołobrzeska 6, 8, 10, 12.

02.01.2018r. wtorek – ul. Kołobrzeska 16 i 18.

03.01.2018r. środa – ul. Kołobrzeska 20, 2, 4.

04.01.2018r. czwartek – ul. Kołobrzeska 24, 14.

05.01.2018r. piątek – ul. Polna 27, ul. Myśliwska 9.

08.01.2018r. poniedziałek – ul. Polna 33

09.01.2018r. wtorek – ul. Polna 31.

10.01.2018r. środa – ul. Polna 9,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.

11.01.2018r. czwartek ul. Myśliwska 8, 10, 11.

12.01.2018r. piątek – ul. Polna 45, 47.

13.01.2018r. sobota – ul. Polna 29.

15.01.2018r. poniedziałek – ul. Koszalińska 42-87 (Stara Koszalińska) i ul. Wiatraczna.

16.01.2018r. wtorek – ul. Koszalińska 96, 78.

17.01.2018r. środa – ul. Koszalińska 88.

18.01.2018r. czwartek – ul. Koszalińska 62.

19.01.2018r. piątek – ul. Koszalińska 64.

20.01.2018r. sobota – ul. Koszalińska 72, 74.

22.01.2018r. poniedziałek – ul. Koszalińska 66, 68.

23.01.2018r. wtorek – ul. Koszalińska 94, 98.

24.01.2018r. środa – ul. Koszalińska 70.

25.01.2018r. czwartek – ul. Koszalińska 90, 76.

26.01.2018r. piątek – ul. Koszalińska 92.

27.01.2018r. sobota – kolęda uzupełniająca.

Parafia Św. Rozalii z Palermo w Szczecinku

Wt 02.01.2018 ul. Budowlanych 1 ABCDEF, 3 HIJ

Śr 03.01.2018 ul. Budowlanych 3 ABCDEFG,

Cz 04.01.2018 ul. Budowlanych 5 ABCDEFGH,

Pt 05.01.2018 ul. Budowlanych 6,8,10

Pn 08.01.2018 ul. Budowlanych 14, ul. Połczyńska 1 ABC, ul. Połczyńska 2 ABCD

Wt 09.01.2018 ul. Połczyńska, 2 EF, ul. Połczyńska 3 ABCD, ul. Budowlanych 12

Śr 10.01.2018 ul. Połczyńska 5 ABCD, 7 ABCD, ul. Połczyńska 3 EF

Cz 11.01.2018 ul. Połczyńska 4 ABCDE, 6           

Pt 12.01.2018 ul. Połczyńska 12 ABCD, ul. Połczyńska 14 ABCD

Sb 13.01.2018 ul. Letniskowa, Spacerowa, Wypoczynkowa, Krajobrazowa, Wczasowa, Turystyczna, Brzegowa, Żeglarska, Janowo, Jadwiżyn     

Pn 15.01.2018 ul. Białogardzka 1 ABCD, ul. Białogardzka 4 ABCD

Wt 16.01.2018 ul. Białogardzka 4 EF, ul. Lwowska 17 ABCDEF   

Śr 17.01.2018 ul. Lwowska 17 GHI, 22 AB, ul. Lwowska, 24 AB

Cz 18.01.2018 ul. Jagiełły/domki/, ul. Lwowska, 26 ABCD, ul. Lwowska 17 JK

Pt 19.01.2018 ul. Barwicka 1 ABCD, ul. Barwicka 2,4

Sb 20.01.2018 ul. Przytulna, Cicha, Łowiecka, Trzesiecka /numery parzyste i nieparzyste/, Pogodna

Pn 22.01.2018 ul. Jagiełły 50 AB, 52 ABC, 56 ABCDE

Wt 23.01.2018 ul. Polna 36 ABC, 34, 106 ABCD

Śr 24.01.2018 ul. Ziemowita, Zawiszy, Witolda, Gotycka, Kosińskiego 15 AB

Cz 25.01.2018 ul. Warmińska, Mazurska, Grunwaldzka, Lwowska 2-20 (domki), ul. Kosińskiego 17 ABC

Pt 26.01.2018 ul. Pułaskiego, Malborska, Wileńska, Kosińskiego 19 ABC

Sb 27.01.2018 Sójcze Wzgórze, ul. Polna 38-108 /domki

Pn 29.01.2018 ul. Kościuszki 44-89, 55 BC, ul. Myśliwska

Wt 30.01.2018 ul. Kościuszki 59 AB, ul. Gen. Roweckiego 8 /nowy blok/, ul. Karlińska5 ABCDE

Śr 31.01.2018 ul. Karlińska 23, 26, ul. Gen. Okulickiego, Gen. Roweckiego, Gen. Tokarzewskiego, Gen. Komorowskiego

Cz 01.02.2018 ul. Karlińska 9 ABCDE, 11 ABCDE             

Pt 02.02.2018 ul. Karlińska 7 ABCDEFG, ul. Kilińskiego, Głowackiego

Sb 03.02.2018 ul. Derdowskiego, ul. Królowej Jadwigi, ul. Kosińskiego /domki/

Nd 28.01.2018 Kolęda uzupełniająca

Nd 04.02.2018 Kolęda uzupełniająca

Pn 05.02.2018 Kolęda uzupełniająca

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności