logo iszczecinek.pl

Polecamy Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party W piątek do Szczecinka przyjedzie Jerzy Owsiak. Uroczyście nada rondu imię WOŚP Co dalej z porodówką i karetką dla Bornego Sulinowa - rozmowa ze starostą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Kobieta dostała workiem z wodą w głowę. Będzie kara

18.04.2017 11:24
A A A
Zdjęcie do artykułu Kobieta dostała workiem z wodą w głowę. Będzie kara
fot. iszczecinek.pl

Przedstawiamy tygodniowy raport szczecineckiej Straży Miejskiej. Raport przygotował Grzegorz Grondys, komendant Straży Miejskiej.

W minionym tygodniu szczecineccy strażnicy miejscy podjęli 85 interwencji w stosunku do 78 osób. Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 25 zdarzeń, z czego w 19 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy.

12.04. około godziny 10:25 dyżurny Straży Miejskiej został telefonicznie poinformowany o zagryzionym łabędziu na terenie ogrodów działkowych przy ul. Kołobrzeskiej. Patrol, który udał się na miejsce przy rowie na terenie ogrodów znalazł opisanego, najprawdopodobniej zagryzionego łabędzia. Powiadomiono lekarza weterynarii, który zabrał go do badań.

13.04 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał leżeć w okolicy ogrodów działkowych przy ul. Koszalińskiej. Na miejscu patrol zastał wskazanego mężczyznę oraz osoby zgłaszające, które pomogły mu wstać. Był przemoczony i zziębnięty. Został przewieziony do jadłodajni gdzie mógł się ogrzać, wysuszyć i zjeść.

13.04. około godziny 18:45 strażnicy poodejmowali interwencję w sprawie potrąconej sarny. Sarna została zlokalizowana w okolicy bunkra przy ul. Kościuszki. Powiadomiono odpowiednie służby w celu jej utylizacji.

14.04. około godziny 18:40 na ul. Drahimskiej strażnicy zabezpieczali akcję gaszenia pożaru drzewa. Drzewo zostało podpalone przez nieustaloną osobę, po ugaszeniu trzeba było je ściąć.

16.04. około godziny 10:50 strażnicy udali się na ul. Kościuszki celem udzielenia pomocy dla ratowników medycznych. Na miejscu ratownicy przekazali strażnikom mężczyznę, który nie wymagał hospitalizacji jednak zgubił orientację w terenie. Został przewieziony na dworzec PKP skąd miał odjechać.

17.04. około godziny 17:35 strażnicy miejscy udali się na ul: Boh. Warszawy skąd odebrali od ratowników medycznych upojonego alkoholem mężczyznę, który leżał na chodniku. Mężczyzna został przewieziony do Przeradzi, gdzie został umieszczony w ośrodku dla bezdomnych.

W poniedziałek jeden incydent związany z laniem wodą. Około godziny 13:15 kobieta przechodząca ulicą Wyszyńskiego została trafiona w głowę workiem z wodą wyrzuconym z jednego z mieszkań. Na właścicielkę mieszkania zostanie skierowany wniosek o ukaranie.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności