logo iszczecinek.pl

Polecamy Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party W piątek do Szczecinka przyjedzie Jerzy Owsiak. Uroczyście nada rondu imię WOŚP Co dalej z porodówką i karetką dla Bornego Sulinowa - rozmowa ze starostą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Kierujący pijany i bez prawa jazdy. Wracamy do nocnego wypadku w gminie Grzmiąca

29.12.2017 12:20
A A A
Zdjęcie do artykułu Kierujący pijany i bez prawa jazdy. Wracamy do nocnego wypadku w gminie Grzmiąca
fot. iszczecinek.pl

Ponad pół promila alkoholu miał 18-latek, kierowca opla corsy, który w nocy z czwartku na piątek rozbił się na drzewie w gminie Grzmiąca. Jak ustalili szczecineccy policjanci, kierujący nie miał prawa jazdy.

Wskutek uderzenia samochodu w drzewo poważnie ranne zostały dwie młode osoby – 14-letnia dziewczyna i 13-letni chłopiec. Oboje zostali przewiezieni do szpitala w Koszalinie. Mają między innymi urazy miednic, klatki piersiowej i obrażenia wewnętrzne. Kierowcy nic się nie stało. Został zatrzymany przez policję.

Przypomnijmy. Około północy w miejscowości Godzisław samochód, którym jechały cztery młode osoby wpadł do przydrożnego rowu i uderzył bokiem w drzewo.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności