logo iszczecinek.pl

Polecamy Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

Kierująca Audi straciła prawko. Jechała 115km/h w terenie zabudowanym

15.03.2018 14:06
A A A
Zdjęcie do artykułu Kierująca Audi straciła prawko. Jechała 115km/h w terenie zabudowanym
fot. iszczecinek.pl

Kierująca pojazdem osobowym marki Audi straciła prawo jazdy na okres trzech miesięcy za niedostosowanie do obowiązującego ograniczenia w terenie zabudowanym. Kobieta przekroczyła prędkość o 65 km/h.

Pomimo ciągłych apeli mundurowych, którzy przypominają, że ulice nie są torem wyścigowym, a nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych – nadal nie brakuje osób, które ryzykują i zdecydowanie przekraczają dozwoloną prędkość.

-O zasadach bezpiecznej jazdy zapomniała 32–letnia kierująca pojazdem osobowym marki Audi, która została zatrzymana przez policjantów z Ogniwa Ruchu Drogowego szczecineckiej komendy. Kobieta w terenie zabudowanym, a dokładnie w Wierzchowie pędziła 115km/h, czyli przekroczyła dozwoloną prędkość o 65 km/h.

-informuje sierż. Ewa Żaglewska, oficer prasowy KPP Szczecinek

Zgodnie z przepisami mieszkanka Szczecinka straciła prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Policjanci za popełnione wykroczenie ukarali kobietę mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi.

Policjanci przypominają, że jeśli kierujący mimo zatrzymanego prawa jazdy dalej będzie prowadzić auto bez uprawnień, okres ten wydłuży się do sześciu miesięcy. Kolejne spotkania z mundurowymi mogą skończyć się dla opornego kierującego utratą uprawnień i ponownym przystąpieniem do egzaminu na prawo jazdy.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności