logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Kierowcy PKS-u zdrowieją. Autobusy wracają na trasy

14.01.2019 13:48
A A A
Zdjęcie do artykułu Kierowcy PKS-u zdrowieją. Autobusy wracają na trasy
fot. iszczecinek.pl/ archiwum

Zaledwie kilku pracowników PKS-u Szczecinek przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim. Najpóźniej w środę wszyscy powinni powrócić do pracy - poinformował rzecznik starostwa powiatowego.

Nie oznacza to końca konfliktu pomiędzy pracownikami a zarządcą. Przedstawiciele Solidarności wnieśli skargę na przebieg restrukturyzacji w PKS-ie Szczecinek. Nad przewoźnikiem wciąż wisi widmo strajku kierowców.

Przypomnijmy, że w minionym tygodniu odwołano kilkanaście kursów, pojawił się problem z dowozem uczniów do szkół. Wszystko przez nieobecność połowy kierowców, którzy nie pojawili się w pracy, bo skorzystali ze zwolnień lekarskich. W tle ich nieobecności jest konflikt z zarządcą, który z początkiem roku miał obniżyć pensje pracowników. Stawki kierowców miały wrócić do stanu z kwietnia 2018 roku.

źródło: prk24.pl

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności