logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Kierowcy autobusów proszą o wyrozumiałość

05.10.2018 10:03
A A A
Zdjęcie do artykułu Kierowcy autobusów proszą o wyrozumiałość

Każdy kierowca już wie, ale jeszcze nie wszyscy mieszkańcy. Tra przebudowa obwodnicy. Naszej starej 11-stki.

Dotyczy przede wszystkim ulicy Cieślaka. W trakcie prac ruch odbywa się wahadłowo. Najgorzej jest w godzinach 14-16. Wówczas tworzy się korek sięgający od skrzyżowania z Kopernika niemal do ronda przy dworcu PKP. Do tego dochodzi codzienny korek na ul. Pilskiej. Z drugiej zaś strony korek ciągnie się od cmentarza w okolice straży pożarnej. Oczywiście wydłuża się także przy tym kolejka wjeżdżających od strony Słupska.


W ruchu tym uczestniczą także pojazdy komunikacji miejskiej. Kierowcy autobusów apelują o wyrozumiałość. Niejeden pasażer wyładowuje swą frustrację z powodu opóźnień na kierowcy. Opóźnienia sięgają nawet 25 minut. Jak dowiedzieliśmy się dyspozytorzy komunikacji miejskiej robią co mogą, aby przejazdy odbywały się jak najbardziej płynnie.
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności