logo iszczecinek.pl

Polecamy Z Holandii do Szczecinka na dwóch kółkach Kolejna firma meblarska rozpocznie działalność w Szczecinku HISTORIA. Mord sowiecki na leśnikach w turowskiej leśniczówce - 23.11.1946 roku [WIDEO] Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Kierowca apeluje do innych kierowców o kulturę i wyrozumiałość

19.04.2017 11:45
A A A
Zdjęcie do artykułu Kierowca apeluje do innych kierowców o kulturę i wyrozumiałość
fot. iszczecinek.pl

Do naszej redakcji dotarł list internauty - kierowcy, który za naszym pośrednictwem chciałby zaapelować do innych szczecineckich kierowców. Problem jaki poruszył nasz czytelnik jest jak najbardziej na czasie, zwłaszcza teraz kiedy trwają remonty na głównych ulicach miasta.

-Jeżdżąc samochodem po mieście jak każdy z nas też stoję w korkach. Są one denerwujące, ale nauczyłem się już być cierpliwym bo zdaję sobie sprawę, że lepiej nie będzie. Społeczeństwo się bogaci i samochodów przybywa –zaczął list internauta.

-Żeby jeszcze oprócz przybywania samochodów przybywało myślących kierowców. Bo to, że są korki, i że jest dużo samochodów to jedno, ale myślę, że dla każdego z nas (kierowcy) bardziej denerwująca jest indolencja umysłowa niektórych kierujących.

Sytuacja miała miejsce na skrzyżowaniu Ordona z Parkową. Stoję w korku na Parkowej w stronę Ordona. Na Ordona jadą samochody od strony Jeziornej. Sznur samochodów, każdy z kierowców ma klapki na oczach, a na Parkowej wszyscy spokojnie stoimy w korku czekając na lukę, która pozwoli w którymś ryzykownym momencie wyjechać i włączyć się do ruchu. Nikt z jadących Ordona nie wpadł na genialny pomysł przepuszczenia chociażby jednego samochodu z Parkowej żeby rozładować trochę korek. Gdyby nawet co drugi z kierowców puścił jeden samochód już by to inaczej wyglądało, a tak około 25 min zajęło wyjechanie.

Nasz czytelnik prosi innych kierowców o więcej wyrozumiałości i kultury, zwłaszcza w takich momentach jak opisał powyżej. W Szczecinku trwają remonty dróg i wkrótce rozpoczną się kolejne, więc warto zwrócić na to uwagę.


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności