logo iszczecinek.pl

Polecamy Escape Room znów otwarty Muzem wyprowadzi wystawy w przestrzeń publiczną Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Kasa czeka konkretna. 300zł za półgodzinny seks z nieletnią

19.04.2018 08:05
A A A
Zdjęcie do artykułu Kasa czeka konkretna. 300zł za półgodzinny seks z nieletnią
fot. Czytelnik

300 zł za półgodzinny seks z 15-latką proponuje 37-latek ze Szczecinka. -300 zł piechotą nie chodzi. Przyjemne z pożytecznym. Pół godziny mile spędzony czas –wiadomości o takiej treści wysyła mężczyzna do dziewczyn wyszukanych za pośrednictwem internetowego komunikatora. O sprawie powiadomili nas znajomi dziewczyny, którzy postanowi zareagować.

37-latek wyszukuje dziewczyny za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu i zaczyna z nimi pisać. Rozmowa idzie w takim kierunku, aby młode dziewczyny umówiły się z nim na seks. Czytelnik, który poinformował nas o sprawie, postanowił zrobić prowokację i napisał do mężczyzny podając się za 14-latkę. Mężczyzna rozmowę podjął, ale zaproponował „bliższe spotkania” w chwili kiedy rozmówczyni będzie miała 15 lat, tak jak te które wcześniej zaczepiał na GG.

Znajomym dziewczyny udało się nawet sfotografować mężczyznę, który przyjechał w  umówione miejsce. O sprawie powiadomili też policję.

Okazuje się, że mężczyzna jest znany szczecineckiej policji. Do stróżów prawa już wcześniej dochodziły sygnały o jego działalności, ale za bardzo nic nie mogą zrobić bo jego „ofiary” mają ukończone 15 lat.  Jak stanowi przepis art. 200 § 1 Kodeksu karnego (K.k.), „kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12”.

Nasz rozmówca jest zbulwersowany sprawą tym bardziej, że 37-latek wyszukuje kolejne uczennice, którym proponuje seks za pieniądze. Wszystko wskazuje na to, że swoją działalność prowadzi na terenie całego regionu.

Nagranie, które wykonali znajomi 15-latki w miejscu gdzie mężczyzna umówił się z nią na spotkanie

 


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub wrzuć nam na facebookafacebook.com/iszczecinek

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności