logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Joanna Buzała nową dyrektorką "rolniczaka"

25.05.2018 19:11
A A A
Zdjęcie do artykułu Joanna Buzała nową dyrektorką "rolniczaka"
fot. http://zsswiatki.pl

Czwartkowe (24.05) obrady Zarządu Powiatu Szczecineckiego rozpoczęły kwestie związane z procedurą absolutoryjną i zaakceptowaniem projektów uchwał Rady Powiatu. Zarząd zapoznał się z opinią Komisji Rewizyjnej o wykonaniu budżetu za 2017 r. oraz wniosku w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu Szczecineckiego, przesłanym Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Szczecinie. Członkowie Zarządu zaakceptowali projekt uchwały Rady Powiatu w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Szczecineckiego za rok 2017 wraz ze  sprawozdaniem z wykonania budżetu.

W następnej kolejności Zarząd zaakceptował sprawozdanie z zadania zapewniającego pn. „Ocena prawidłowości przyznawania premii i nagród pracowniczych, sporządzonym przez audytor wewnętrzną w jednostkach organizacyjnych: PCPR, PZD, PUP, WPPR, DPS, ZON  oraz z zadania zapewniającego pn. „Ocena prawidłowości naliczania odpisu od wynagrodzeń zasadniczych nauczycieli na dodatki motywacyjne oraz przyznawania premii i nagród pracowniczych, sporządzony przez audytor wewnętrzną w Zespole Szkół Technicznych.

W punkcie poświęconym edukacji członkowie Zarządu zdecydowali w głosowaniu jawnym ( 5 głosów „za”) o wszczęciu procedury powierzenia funkcji dyrektora ZS nr 6 im. St. Staszica w Szczecinku   Joannie Buzale, bez przeprowadzenia ponownego postępowania konkursowego, obejmującej zasięgnięcie opinii  Rady Pedagogicznej  i akceptacji Kuratora  Oświaty.

W części uchwałodawczej podjęto następujące uchwały w sprawie: decyzji Zarządu Powiatu Szczecineckiego zmieniającej decyzję ZPS w spr. ustanowienia trwałego zarządu na rzecz ZON, decyzji  Zarządu Powiatu Szczecineckiego sprawie ustanowienia trwałego zarządu dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku do dz. nr 235/2 o pow. 0,8609 ha, położonej w obrębie ewidencyjnym Nr 0008 miasta Szczecinek dokonania zmian w budżecie Powiatu Szczecineckiego na rok 2018, przeniesienia wydatków z rezerw budżetowych (dot. 1.500,00 zł w dziale 80120 Licea Ogólnokształcące nagroda za Matematyka bez Granic).

Piotr Rozmus

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności