logo iszczecinek.pl

Polecamy Starosta dostanie pałac, ale nie ma się z czego cieszyć [WIDEODRON] Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Polecamy

Jest szansa na remont ścieżki w parku

15.09.2017 11:42
A A A
Zdjęcie do artykułu Jest szansa na remont ścieżki w parku
fot. Czytelnik

Jest szansa na remont ścieżki pieszo-rowerowej w parku miejskim. Dokładnie chodzi o odcinek przy wieży Bismarcka i dalej w kierunku Świątek. Na stan ścieżki skarżą się piesi i rowerzyści.

-Piszę odnośnie ścieżki pieszo-rowerowej na wysokości ulicy Szczecińskiej i przy wieży Bismarcka. Nie da się przejść tamtędy suchą stopą. Cały czas jest tam błoto. Taka sama sytuacja jest po drugiej stronie jeziora na wysokości Świątek. Po większym deszczu jest tragedia -napisał do nas na facebooku internauta.

O ścieżkę zapytaliśmy w Urzędzie Miasta. Odpowiedzi udzielił Mateusz Ludewicz, rzecznik prasowy.

-Problem znany jest inspektorom Referatu Ochrony Środowiska UM. W tym roku podejmowane były doraźne próby naprawy nawierzchni ścieżki, jednak, jak widać, okazały się one niewystarczające. Inwestycja zostanie uwzględniona w budżecie na 2018 rok i wtedy ścieżka zostanie gruntowanie przebudowana.


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności