logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzień Nauczyciela - Powiatowe obchody w I LO im. Księżnej Elżbiety Zanieczyszczenie powietrza w Szczecinku. Reakcja Terry [WIDEO] Wywalił śmieci do rowu. Policja szybko go znalazła Osiem pakietów dla Szczecinka Polecamy

Jest oferta na zakup PKS Szczecinek

12.01.2017 19:57
A A A
Zdjęcie do artykułu Jest oferta na zakup PKS Szczecinek
fot. iszczecinek.pl

Dziś (czwartek 12.01) upłynął termin składania ofert na zakup udziałów spółki PKS Szczecinek. Przewoźnikiem jest zainteresowana jeden podmiot.

-Dzisiaj pod koniec dnia wpłynęła jedna oferta. –informuje Piotr Rozmus, rzecznik prasowy starostwa, który na chwilę obecną nie zdradza kto jest zainteresowany szczecineckim PKS-em. Ta informacja zostanie przekazana w pierwszej kolejności pracownikom spółki.

-Tak jak starosta wcześniej obiecał, jutro planuje spotykać się z załogą PKS, aby przekazać im tę informację –dodaje rzecznik

Do poniedziałku pracownicy PKS mają wyznaczyć jednego reprezentanta, który dołączy do zespołu zajmującego się rozpatrywaniem rzeczonej oferty. We wtorek natomiast przewidziano wstępne spotkanie zespołu z reprezentantem firmy doradczej pośredniczącej w zbyciu udziałów.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności