logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Jest już nowy numer Gazety Szczecineckiej

13.03.2018 21:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Jest już nowy numer Gazety Szczecineckiej
fot. Gazeta Szczecinecka

Prawie 8 mln zł wydano na uzbrojenie strefy ekonomicznej przy krajowej “jedenastce” w pobliżu Bugna. Strefa jest, zakładów pracy nie ma. O wydanych pieniądzach świadczy jedynie wielka tablica informacyjna i okrężna droga asfaltowa pośrodku… niczego. Jest też częściowo zdewastowana przez wandali infrastruktura i niedokończona druga droga, która miała połączyć Bugno z DK11. Byłaby świetnym objazdem, omijającym plac budowy obwodnicy. Wykonano tylko część podziemnej infrastruktury, ale asfaltu nie ma. Ludzie ryzykują jeżdżąc przez plac budowy i… mają tego serdecznie dość! Grożą władzom, a te zaczynają ulegać. Obiecują, że za kilka miesięcy powstanie bezpieczny dojazd do Bugna!

Szczegóły tej sprawy w Gazecie Szczecineckiej 14.03.

Piszemy też m.in. o:

- Makabrycznym odkryciu zbieraczy poroża. Znaleźli częściowo zjedzone przez zwierzynę zwłoki!

- Bogusławie Bolon z Bornego Sulinowa, która szuka kontaktu z bratem Marcinem. Wie, że mieszka w Szczecinku. W tle jest tajemnicza śmierć ich ojca. Podobno ma związek z brakiem kontaktu z bratem.

- Skandalicznej akcji antyterrorystów w Sitnie. Wjechali “na chatę”, powalili na glebę, sterroryzowali i… odjechali. Teraz zostaną pozwani. Poznaliśmy dokładny opis wydarzeń.

- Firmie Kronospan, która podobno przestanie emitować “obłoki” ze swoich kominów. To też podobno koniec pylenia! Stowarzyszenie Terra ma wątpliwości...

- Ulepszonym planie budowy wyciągu narciarskiego na Rynkowej Górce. Będą dodatkowe elementy.

- Bojerowcach chwalących władze Szczecinka. Będą tu wracać i mają plany rozwoju tego sportu na naszym terenie.

- Politycznym konflikcie zamiast koalicji. Poseł Lubczyk nazywa Jakuba Hardie-Douglasa młodym i “głupim”. Ten odpłaca mu się sformułowaniem “jeździec bez głowy”. Zamiast wspólnego kandydata na burmistrza jest ostra jazda bez trzymanki!

- Szczecineckiej nadziei olimpijskiej. Ten chłopak może pojechać na Igrzyska do Tokio!

- Liczne wydarzenia kryminalne.

- Rozbudowany dział sport na 2 stronach.

- Ponadto wiele innych wydarzeń, interwencji oraz spraw kulturalnych i sportowych, ogłoszenia drobne, program TV i krzyżówka z nagrodą.

Zapraszam w każdą środę!

Mateusz Węsierski

redaktor naczelny

Gazety Szczecineckiej

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności