logo iszczecinek.pl

Polecamy Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Policyjny pościg za hondą. Co kierowca miał na sumieniu? Światowy Dzień Zespołu Downa przed szczecineckim ratuszem Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Jerzy Hardie-Douglas - nowy starosta?

09.08.2018 07:12
A A A
Zdjęcie do artykułu Jerzy Hardie-Douglas - nowy starosta?
fot. Gazeta Szczecinecka

Wszyscy myśleli, że odchodząc z funkcji burmistrza zamierza zakończyć polityczną karierę, ale tak nie będzie. Jerzy Hardie-Douglas z pierwszego miejsca na liście miejskiej zamierza powalczyć o miejsce w Radzie Powiatu Szczecineckiego. Nieoficjalnie wiadomo, że jego celem jest objęcie funkcji starosty po Krzysztofie Lisie, co tłumaczy ostatnie zawirowania pomiędzy tymi politykami. Weszli w otwarty konflikt, którego powodem początkowo był podobno Wiesław Suchowiejko, wystawiony do funkcji burmistrza przez starostę Lisa jako kontrkandydat wiceburmistrza Daniela Raka.

We wtorek syn burmistrza, a zarazem członek Zarządu Powiatu Szczecineckiego, Jakub Hardie-Douglas oficjalnie potwierdził, że jego ojciec będzie ubiegać się o mandat radnego powiatowego. Jeszcze kilka tygodni temu mówił na naszych łamach, że potrzebny jest starosta ze Szczecinka, a nie z Barwic. Mieszka tam Krzysztof Lis. Teraz już wiadomo kogo prawdopodobnie miał na myśli.

Obszerny materiał na ten temat, w tym o politycznej wojnie PO z Porozumieniem Samorządowym i przejmowaniu radnych, w Gazecie Szczecineckiej 2.08.

- W Gazecie kupon - 15 proc. zniżki na zakupy w salonie łazienkowym Eurostandard!

A poza tym m.in.

- Pijany wuefista uciekał policjantom, a później powoływał się na wpływy u kuzyna wicekomendanta!

- Walczący z wilkami. Rolnik z Barwic pogryzione przez wilki owce zawiózł do ratusza. Co z tego wynikło?

- Środkowy palec od kierowcy Komunikacji Miejskiej dla kierującej skodą. Co na to prezes Tomasz Merk?

- HISTORIA Kryminalne wydarzenia sprzed lat.

- Kolejny odcinek książki “Wzgórze Wisielców”.

- Liczne wydarzenia kryminalne i wiadomości lokalne.

- Rozbudowany dział sport.

- Ponadto wiele innych wydarzeń, interwencji oraz spraw kulturalnych i sportowych, ogłoszenia drobne, program TV i krzyżówka z nagrodą.

Zapraszam w każdy czwartek!

Mateusz Węsierski

Redaktor naczelny Gazety Szczecineckiej

- MATERIAŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności