logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Jedna z największych plantacji marihuany w Polsce zlikwidowana [ZDJĘCIA]

10.10.2018 08:46
A A A
Zdjęcie do artykułu Jedna z największych plantacji marihuany w Polsce zlikwidowana [ZDJĘCIA]
fot. KPP Szczecinek

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku uderzyli w narkotykowy biznes – zlikwidowana plantacja, zabezpieczone narkotyki oraz profesjonalny sprzęt służący do uprawy. W związku z tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali cztery osoby. Wracamy do sprawy, o której jako pierwsi informowaliśmy już we wtorek.

W poniedziałek policjanci Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku w wyniku realizacji wcześniej uzyskanych informacji, dokonali przeszukania budynku mieszkalnego na terenie gminy Borne Sulinowo. Okazało się, że natrafili na jedną z największych plantacji marihuany w kraju.

-W wyniku prowadzonych czynności, w piwnicy budynku funkcjonariusze ujawnili profesjonalnie przygotowaną plantację konopi indyjskich w ilości 500 sztuk oraz suszu uzyskanego z kwiatów konopi w ilości ponad 20 kg –informuje st. sierż. Ewa Żaglewska, oficer prasowy szczecineckiej policji.

W związku ze sprawą funkcjonariusze dokonali zatrzymania czterech osób w wieku od 41 do 49 lat. Zabezpieczono narkotyki, rośliny konopi indyjskich oraz profesjonalny sprzęt służący do jej uprawy. Na chwilę obecną policjanci prowadzą czynności z podejrzanymi, którzy jeszcze dzisiaj zostaną doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Szczecinku.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności