logo iszczecinek.pl

Polecamy Zamkowy pomost jest już gotowy. Oficjalne otwarcie 5 maja Policjanci zajęli się sprawą mężczyzny, który proponował uczennicy pieniądze za seks Polecamy

Jaśniej na Gdańskiej i Szczecińskiej

18.03.2017 20:24
A A A
Zdjęcie do artykułu Jaśniej na Gdańskiej i Szczecińskiej
fot. iszczecinek.pl / archiwu

Zakończyła się modernizacja oświetlenia ulicznego na ul. Gdańskiej i Szczecińskiej. Energa Oświetlenie łącznie wymieniała około 60 opraw świetlnych starego typu na nowoczesne i energooszczędne oprawy LED-owe. Przy okazji wymieniono kilka skorodowanych słupów oświetleniowych.

Jaśniej i bardziej ekologicznie

Modernizacja przeprowadzona przez spółkę należącą do Grupy Energa w znacznym stopniu przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców, jednocześnie zagwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej i mniejszą emisję zanieczyszczeń.

Nowe oświetlenie jest nie tylko energooszczędne i ekologiczne, ale również bardziej przyjazne dla mieszkańców niż żółte światło sodowe. Białe światło generowane przez diody LED sprawia, że otoczenie staje się jaśniejsze i bardziej naturalne. Dzięki oświetleniu LED-owemu rozpoznawanie obiektów, kolorów i kształtów po zmroku jest łatwiejsze. Nowe oświetlenie zapewni także lepszą widoczność pobocza.

Przypomnijmy. Już wkrótce podobne oświetlenie pojawi się przy kilkudziesięciu innych szczecineckich ulicach. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule Miasto szykuje się do kolejnej rewolucji... tym razem oświetleniowej.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ https://www.renault.pl/oferta/megane-dla-biznesu.html Reklama