logo iszczecinek.pl

Polecamy Szczecinecki punkt krwiodawstwa nie zostanie zamknięty Rewolucja śmieciowa w Szczecinku. Za śmieci rozliczy nas licznik wody Kto strzelał do psa? Winnych nie ma. Pies nie żyje Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Polecamy

Jacek Pawłowicz wygrał w sądzie z Jakubem Hardie-Douglasem [WIDEO]

01.03.2019 09:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Jacek Pawłowicz wygrał w sądzie z Jakubem Hardie-Douglasem [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Radny wojewódzki Jakub Hardie-Douglas ma przeprosić Jacka Pawłowiczowa, wiceprezesa Uzdrowiska Połczyn i zapłacić 10 tys. zł zadośćuczynienia. Taką samą kwotę musi wpłacić na szczecineckie hospicjum. W czwartek przed Sądem Okręgowym w Koszalinie zapadł wyrok w toczącej się od ubiegłego roku sprawie.

Przypomnijmy, że chodzi o artykuł opublikowanym na portalu stowarzyszenia Miasto z Wizją „American dream po szczecinecku”. To właśnie tam miały pojawić sie nieprawdziwe informacje o radnym Pawłowiczu, między innymi o jego doświadczeniu i karierze zawodowej.

-Nie pozwolę, aby ktokolwiek bezkarnie podawał nieprawdziwe informacje na temat mój, mojej rodziny i bliskich. Jeśli będą takie sytuacje będzie to na pewno konfrontowane w sądzie –powiedział rok temu Jacek Pawłowicz, który żądał od Jakuba Hardie-Douglasa przeprosiny i 100 000 zł na szczecineckie hospicjum.

Jacek Pawłowicz jest usatysfakcjonowany z wyroku. Wyrok jest nieprawomocny. 

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności