logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Idealny czas na regenerację! Weź udział w konkursie i wygraj zabieg mikrodermabrazji! Zapraszamy do Studia Pielęgnacji Urody Naomi!

22.02.2018 14:43
A A A
Zdjęcie do artykułu Idealny czas na regenerację! Weź udział w konkursie i wygraj zabieg mikrodermabrazji! Zapraszamy do Studia Pielęgnacji Urody Naomi!

Bez względu na prognozy pogody i na to co za oknem, ogłaszamy że nadszedł idealny czas na regenerację i odbudowę zniszczonej skóry po okresie zimowym. Żeby nasza skóra mogła szybko odzyskać zdrowy wygląd, należy złuszczyć martwe komórki naskórka, co nie tylko odsłania warstwę świeższą, młodszą, ale i pobudza skórę do sprawniejszej regeneracji. Doskonałym zabiegiem jest mikrodermabrazja!

Mikrodermabrazja nIe tylko doskonale radzi sobie z dolegliwościami skórnymi takimi jak m.in. zmarszczki, przebarwienia czy trądzik, ale  dodatkowo  odpowiednio przygotowuje skórę do dalszych, często bardziej specjalistycznych zabiegów.  Jest doskonałym wstępem do zabiegu specjalistycznego z wykorzystaniem preparatów aktywnych o działaniu "naprawczym".

Studio Pielęgnacji Urody Naomi ogłasza promocję zabiegu mikrodermabrazji, który do 7 marca 2018 roku kosztuje tylko 100 zł!

Dodatkowo Studio zaprasza do zabawy, w której do wygrania są: 1 zabieg mikrodermabrazji, 2 zabiegi mikrodermabrazji w promocyjnej cenie -50 % i 3 zabiegi mikrodermabrazji w promocyjnej cenie - 30%! Tym razem wygra aż 6 osób!

Zasady zabawy są bardzo proste: wystarczy polubić profil Studia Pielęgnacji Urody NAOMI dostępny TUTAJ, polubić i udostępnić  post konkursowy na facebooku, dostępny jest TUTAJ oraz w komentarzu pod postem wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie.
Wśród osób, które udostępnią post do 6 marca do godziny 19:00 wyłonimy 6 zwycięzców, którzy wygrają: 1 zabieg mikrodermabrazji, 2 zabiegi w promocyjnej cenie -50 % i 3 zabiegi w promocyjnej cenie - 30%!

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Studio Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku.
2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma założony profil na portalu Facebook, polubi profil Studia Pielęgnacji Urody Naomi dostępny TUTAJ, udostępni i polubi post dostępny TUTAJ 
3. Konkurs trwa od 22.02.2018 roku do 06.03.2018 roku. 
4. Nagrodą dla zwycięzców są:   1 zabieg mikrodermabrazji, 2 zabiegi w promocyjnej cenie -50 % i 3 zabiegi w promocyjnej cenie - 30%! Zabiegi wykonane będą w Studiu Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku, który zostanie przeprowadzony w ustalonym przez organizatora konkursu i zwycięzcą terminie.

Do zobaczenia w Studiu Pielęgnacji Urody NAOMI w Szczecinku! Plac Wolności 10/10, tel. (094) 37 218 31, www.naomi.pl

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności