logo iszczecinek.pl

Polecamy Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

I Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Strzeszynie już w najbliższy weekend

07.05.2018 08:50
A A A
Zdjęcie do artykułu I Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Strzeszynie już w najbliższy weekend
fot. Stary Młyn Strzeszyn

W najbliższą sobotę (12.05) o godz. 11:00 w Strzeszynie odbędą się I Towarzyskie Zawody Jeździeckie. W programie przewidziano konkursy skoków przez przeszkody oraz konkurencje dla najmłodszych zawodników. Wstęp wolny dla publiczności.

Zawody sportowe odbędą się w przepięknej okolicy pojezierza drawskiego, nad jeziorem Brody i Strzeszyn. Stajnia Stary Młyn Strzeszyn po raz pierwszy organizuje na swoim terenie amatorskie zawody skoków przez przeszkody. Całe wydarzenie przygotowują lokalni sędziowie, zawodnicy i miłośnicy jazdy konnej. Na miejscu wyznaczone będzie miejsce dla widzów przy profesjonalnie przygotowanym parkurze, na którym odbędą się zawody w 5 konkurencjach o różnym stopniu trudności i zaawansowania. Dodatkową atrakcją dla publiczności będzie przygotowany punkt gastronomiczny oferujący potrawy oparte na lokalnych produktach.

W zawodach wezmą udział zawodnicy zrzeszeni w Polskim Związku Jeździeckim oraz niezrzeszeni. 

Program zawodów:
konkurs 1 Pony Games (konkurs dokładności bez rozgrywki) do 40 cm
konkurs 2 mini LL do 60 cm
konkurs 3 LL do 80 cm
konkurs 4 L dwufazowy do 100 cm
konkurs 5 L z jokerem do 100 cm

Warunki techniczne:
parkur – piaszczysty
rozprężalnia – piaszczysta, trawiasta

Sławomir Bramowicz

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności