logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Głosuj na projekt SZLOT-u.

08.05.2018 13:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Głosuj na projekt SZLOT-u.
fot. Fundacja Tesco

Mieszkańcy regionu mogą głosować na najciekawsze inicjatywy społeczne, które otrzymają dofinansowanie w IV edycji programu Tesco „Decydujesz, pomagamy”. W Szczecinku możemy głosować na projekt Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystyczne.

Projekt to okazja by zobaczyć najciekawsze miejsca w regionie widziane oczami młodych ludzi oraz pokazanie jak można identyfikować się ze swoim miejscem zamieszkania i jednocześnie dobrze się bawić spędzając kreatywnie wolny czas. Organizacja jest inicjatorem konkursu fotograficznego, zakończonego wystawą fotograficzną.

Głosować można od 7 maja. Wystarczy do 4 czerwca zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny.

Dotychczasowe trzy edycje programu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zaangażowanie uczestników, ich pomysłowość i znajomość wyzwań występujących w lokalnym otoczeniu upewniają nas, że to co robimy ma sens. W Tesco wierzymy, że małe gesty składają się na trwałe zmiany, dlatego w tej edycji postanowiliśmy w każdym mikroregionie przyznać nie jeden, a trzy granty. To nasze podziękowanie i zachęta dla mieszkańców do zmieniania świata na lepsze – opowiada Katarzyna Michalska-Miszczyk Prezes Fundacji Tesco.

W IV edycji programu w każdym ze 125 mikroregionów przyznane zostaną trzy granty - w wysokości 5 000, 3 000 i 1 000 złotych. Oznacza to, że Tesco wraz z Fundacją Tesco przekażą aktywnym mieszkańcom łącznie 1 125 000 złotych na realizację 375 projektów wpływających na poprawę życia lokalnych społeczności.

W dotychczasowych trzech edycjach programu Tesco wraz z Fundacją Tesco wsparło ponad 400 lokalnych inicjatyw, przekazując na ich realizację 2,15 mln złotych. Projekty dotyczyły ważnych dla klientów aspektów: edukacji, promocji zdrowego stylu życia, rewitalizacji przestrzeni miejskich, aktywizacji osób starszych i wielu innych. Listę projektów, na które można głosować w IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy” oraz dotychczasowo zrealizowane projekty można znaleźć na stronie www.tesco.pl/pomagamy

inf.pras.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności